Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sprzedam nowy Romet Orkan 1.0 19"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie, mam na sprzedaż nowego rometa orkan 19". Rower przyszedł wczoraj ale jest za duży. Przykręciłem tylko pedały i kierownice, stoi na dywanie nawet nie przejechał metra! Rower jest gotowy do jeazdy, nasmarowany, skręcony i wyregulowany.

Cena jaka mnie interesuje to 930zł. Możemy się dogadać w granicach rozsądku.

[Obrazek: orkan1m_005_czyste_1800_bikko.jpg]

Rower jest nowiutki więc zdjęć nie robiłem, dla zainteresowanych wyślę na maila.
Nie możesz go zwrócić?
AreN napisał(a):Rower przyszedł wczoraj ale jest za duży.
Powinieneś nie mieć większego problemu z wymianą na mniejszy.
Nie mogę zwrócić, nie ma możliwości wymiany bo nie ma mniejszych ;-)

Dlatego sprzedaję
A zamawiałeś przez internet? Jeśli tak, to zgodnie z art. 7 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności wyrządzonej przez produkt niebezpieczny (ustawa z dnia 2 marca 2000 r.) możesz w terminie 10 dni odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Tylko musisz pokryć koszty przesyłki (oczywiście, jeśli termin jeszcze nie minął). Zobacz w regulaminie sklepu internetowego (dalej zakładam, że kupowałeś przez neta i nie zachodzi jedna z okoliczności, która tę możliwość wyłącza, np. rower nie był robiony na specjalne zamówienie), od kiedy dany sklep liczy takie 10 dni.
10 dni jest zawsze od momentu otrzymania towaru
Iron79 napisał(a):10 dni jest zawsze od momentu otrzymania towaru
Raz spotkałam się z regulaminem, w którym było, że liczyli 10 dni od dnia oddania towaru kurierowi do dostarczenia. Koleżanka się kotłowała z tym sklepem, nie wiem, na czym stanęło. Ale powinno być tak jak piszesz - wcześniej przecież konsument nie ma możliwości obejrzeć tego, co kupił, żeby stwierdzić, że na pewno mu się podoba, jest dobre itd., itp.
Wiem jakie są zasady zwrotu, wiem jak się zwraca ale nie opłaca mi się. Zrozumcie to, rower jest na sprzedaż.
AreN napisał(a):Zrozumcie to, rower jest na sprzedaż.
To jest taki sam rowerek jak na aukcji Arrow http://allegro.pl/rower-romet-orkan-1-0 ... 79378.html
mariobiker napisał(a):To jest taki sam rowerek jak na aukcji

W sumie gdybym miał wybierać to wziąłbym ten z aukcji za te 70zł drożej - mam gwarancje no i zawsze można oddać :-P
Stron: 1 2