Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.04.2014, godz. 17.15, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak się składa, że w piątek minie rok od momentu, kiedy przyjechałem na pierwszą ustawkę z RL. Ja dopiero co wyciągnąłem rower po zimie, ustawka była autorstwa Jurka S, więc jeszcze nie wiedziałem z czym to się je itp, także w zasadzie większość trasy przetoczyłem się w pewnym oddaleniu za grupą :mrgreen: :-P

Jutro pogoda podobno ma być nie najgorsza, więc wybieram się na jakieś małe kółko po podlubelskich asfaltach (mogą trafić się krótkie odcinki dróg gruntowych). Około 30-35km, oczywiście bardzo rekreacyjnie, trasa wymyślana na bieżąco.

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam, choć uprzedzam, że nie należy się spodziewać cukierków, naleśników czy jakichś losowań fantów :-P
damian.s napisał(a):nie należy się spodziewać cukierków, naleśników czy jakichś losowań fantów :-P
To może chociaż tort Damianq ? :-P

Edit: fajnie Damian, że taką okazję chcesz uczcić Smile Sam aż z ciekawości sprawdziłem, kiedy był mój 1szy raz z RL :-) - było to 27.04.2011 - też Jurkowa ustawka - jak ten czas leci ...
No to ja z przyjemnością dołączę tym bardziej, że "dzieci moje" ;-) organizują ustawkę. :-D
Bardzo żałuję, że nie będę mógł jutro z Wami pośmigać :-( Mam jednak nadzieję, że załapię się na ustawkę Damiana na 2 rocznicę :mrgreen:
Rado napisał(a):...też Jurkowa ustawka - jak ten czas leci ...

He he przeczytałem post i na wspominki mi też się zebrało.
Pierwszy raz Jurka (i nie tylko) namawiałem na ustawkę nocnopatrolową w marcu 2008. Ale że góra do Machometa nie przyjechała to pierwszy raz na ustawce (też z Jurkiem :-P ) byłem 06-04-2008. I tutaj FOTY z tej ustawki. Popatrzcie jacy byliśmy piękni i młodzi :mrgreen:
Teraz to tylko....

PS. Sorki za małe OT ale nie mogłem się powstrzymać
Co tu taka cisza, to już dzisiaj :-D
Rocznicowa ustawka, będą torty, szampany, etc więc przyjeżdżać :-P
Znowu ustawka o 17. Ja o tej porze dopiero wychodzę z pracy i zawsze mi szkoda, że nie mogę do Was dołączyć. :-(
Mnie się nie uda (odbieram nową rowerynkę- yeah!) ale faktycznie 17:15 to dobry pomysł. Więcej osób może dać radęSmile
Magdalenka napisał(a):Znowu ustawka o 17. Ja o tej porze dopiero wychodzę z pracy i zawsze mi szkoda, że nie mogę do Was dołączyć. :-(
A na 17.15 byś zdążyła? :-P
[/quote]
A na 17.15 byś zdążyła? :-P[/quote]

Niestety nie ma szans.
Ale pewnie któregoś pięknego dnia sama ogłoszę ustawkę dla osób, które są dyspozycyjne dopiero po 18. :-D
Stron: 1 2 3