Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Hej wszystkim- NARESZCIE Z WAMI :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć, mam na imię Monika i mam 22 wiosenek, jestem z okolic Bychawy Smile
Swoją przygodę z kolarstwem rozpoczęłam niedawno, a konkretnie 2 lata temu. Obecnie śmigam na Scott Speedster S35 - my blue Lady Big Grin Bardzo często jeżdżę sama, dlatego szukam miłego towarzystwa do wspólnych wypadów szosowych, zawsze to raźniej Smile dzięki wam chciałabym również poznać nowe i ciekawe trasy a zapewne macie ich dużo Smile

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Wink
Hej Monika, domyślam się że trasa doliną Kosarzewki Ci sie znudziła? :-) Śmigałem tam parę dni temu - fajna droga na szosę ale krótko Wink

mroczna92 napisał(a):szukam miłego towarzystwa do wspólnych wypadów szosowych, zawsze to raźniej Smile dzięki wam chciałabym również poznać nowe i ciekawe trasy a zapewne macie ich dużo Smile

No niestety musze Cie zmartwić: towarzystwo jest tu wyjątkowo antypatyczne, niechętne w stosunku do nowych na forum Wink Kwitnie tu proceder określany mianem ustawek - gdzie "stowarzyszeni" (tajemnicza kategoria użytkowników forum, łatwo ich poznać po przybieraniu koloru pomarańczowego) wywożą "nowych" w pole. Szczególny prym wiodą tu niejaki Jurek S (wiem, troche jak z kroniki policyjnej), mariobiker ( nie luigi) oraz tajemniczy i chimeryczny Prezes (który jest jednoczesnie prawdopodobnie moderatorem-sic!) Wink

Wogóle mało znają tras, ograniczając się do okrążania Krężnicy i zlewu Zemborzyckiego.
Jako przykład podam ostatnią ustawke "na lody" do Zemborzyc - organizowaną po godz. 17, poza sezonem - oczywiście pomysł totalnie od czapy Wink

Także nieciekawie to wygląda Wink
Wezmę pod uwagę Twoje zdanie Smile a co do trasy, to tak, znudziła mi się. Raz miałam okazję do Kazimierza Dolnego popędzić Wink i tyle z takich dalekich wypadów Smile
Witaj Moniko na forum :-D Na pewno znajdziesz tu towarzystwo na szosowe wypady ( sam pewnie się skuszę ;-) )
A Velo powinien czasem ugryźć się w język :-P w żadnym razie go nie słuchaj.
Witam ;-)

Velo - spóźniony Prima aprilis o 10 dni :mrgreen:
Witaj Moniko. Bychawa dosyć często jest na trasie naszych wyjazdów więc wypatruj i dołączaj :-D . Z racji odległości zapewne trudno Ci bedzie uczestniczyć w takich szybkich popołudniowych czy wieczornych ustawkach ale zapraszamy na całodniowe lub kilkudniowe.
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają się takie wirtualne twory jak obecny tu VELO Undecided - dużo piszą, a nigdy nie pojawili się na wspólnym wyjeździe. Może to się jeszcze zmieni :-?
Mam nadzieję, że dasz się poznać w realu :-D
Witaj mroczna92! Wygooglałem twoją rowerynkę- piękna! Gratuluję Smile Jeździsz tylko szosą? Do zobaczenia na ścieżkach.
Dzięki za przywitanie Wink Jurek S. niestety ja mam takie szczęście że w weekend zazdroszczę wam bo czasami widzę jak śmigacie sobie na dwóch kółkach, a ja na czterech ale do szkoły Smile a znowu jak jestem w trasie to albo nikogo nie ma, albo ktoś nie jedzie w tym samym kierunku Big Grin No ale mam nadzieję ze to się zmieni Wink
Hej Judaas Smile , tak ,obecnie jeżdżę tylko na szosowym, ale ostatnio jadąc po lesie pomyślałam jak to jest jechać tak szybko rowerem trekkingowym Smile kusi mnie żeby spróbować Wink a rower, też mi się strasznie podoba, tylko szkoda że ostatnio ludzie się mojej Lady czepiają Big Grin
Do zobaczenie na szosie Smile
Witaj

Mam nadzieję, że zamiast skupiać się na produkowaniu spamu jak Velo (który ma zawsze coś do powiedzenia, przy czym prawie zawsze są to jakieś idiotyczne rzeczy, których nie warto nawet czytać) postawisz na jeżdżenie na rowerze Smile

Pozdrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4