Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23-26.08 - BB Tour - 1008km w 72h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hej

Jak pewnie część z Was wie przygotowuję się w tym roku do Bałtyk-Bieszczady Tour Smile Oprócz mnie z Lublina jedzie Endriu68, Acu i Marek (sorki, nie pamiętam nicka). Jest to maraton kolarski, który odbywa się w formule non-stop, czyli kolarze sami wybierają kiedy robią postoje, oraz czy, kiedy i ile śpią. Start ze Świnoujścia, meta w Wołosatem w Bieszczadach.

Na trasie maratonu zorganizowane są punkty kontrolne (2 tzw. duże i 12 tzw. małych). Organizator zwrócił się do mnie z pytaniem czy jesteśmy przygotować jeden z małych punktów kontrolnych w Rzeszowie lub Ustrzykach Górnych. Chodzi o to, że musi tam ktoś być mniej więcej przez dobę i wspomagać kolarzy (podać picie, jedzenie, odnotować, że zawodnik stawił się na punkcie itd). Kolarze będą mieli nadajniki GPS, dzięki czemu będzie ich można lokalizować na bieżąco i będzie wiadomo jak będą zbliżać się do punktu. Wyposażenie punktu kontrolnego będzie zapewnione przez orga i sponsorów.

W związku z tym mam pytanie czy znajdzie się kilka osób, które może zechcą się wybrać w Bieszczady w tamtym okresie i przy okazji podziałać na punkcie. Będziemy wtedy jednym z współorganizatorów, a impreza jest spora i dosyć medialna (160 kolarzy z całej Polski). Dla mnie i pozostałych zawodników z forum na pewno byłby to miły akcent w postaci wsparcia znajomych osób tuż przed ostatnim odcinkiem do mety i logo RL na pamiątkowym stroju kolarskim. Punkt pewnie musiałby zacząć działać po południu 24.08 i zwinąć się wieczorem 25.08 (końcówka trasy, będą więc spore różnice czasowe między kolarzami). Przy czym tak jak napisałem, obstawienie takiego punktu imho ma sens tylko przy połączeniu go z wypadem w Bieszczady (dodatkowo 26.08 wieczorem jest impreza dla startujących i organizatorów). Ciśnienia nie ma, po prostu przedstawiam, że jest taka opcja. Zwłaszcza te Ustrzyki powinny być kuszące.

Także tego, taka sytuacja, co o tym sądzicie?
KermitOZ napisał(a):Organizator zwrócił się do mnie z pytaniem czy jesteśmy przygotować jeden z małych punktów kontrolnych w Rzeszowie lub Ustrzykach Górnych.
Pomysł bardzo ciekawy. Miło byłoby wspomóc Naszych na trasie. Ja osobiście byłbym za Rzeszowem, łatwiejszy dojazd (np. PKP). Taki punkt kontrolny pewnie znajdować się będzie na całodobowej stacji paliw. Grzesiek dowiedz się ile osób jest potrzebnych do prowadzenia takiego punktu.
Jak będzie wszystko ok Smile Chętnie się włączę Smile
Wstępnie,zgłaszam gotowość ;-) .
DreamTeam się buduje Smile Będzie doborowe towarzystwo Smile
Jakub.P napisał(a):DreamTeam się buduje Smile Będzie doborowe towarzystwo Smile
I oto chodzi Kubusiu, trzeba połączyć przyjemne z pożytecznym :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):Wyposażenie punktu kontrolnego będzie zapewnione przez orga i sponsorów.
Czy to będzie np.busik lub jakaś przyczepka campingowa,czy pod parasolką :?:
mariobiker napisał(a):KermitOZ napisał/a:
Organizator zwrócił się do mnie z pytaniem czy jesteśmy przygotować jeden z małych punktów kontrolnych w Rzeszowie lub Ustrzykach Górnych.
Pomysł bardzo ciekawy. Miło byłoby wspomóc Naszych na trasie. Ja osobiście byłbym za Rzeszowem, łatwiejszy dojazd (np. PKP)

Można pociągiem do Rzeszowa i rowerami do Ustrzyk :mrgreen: .
Cytat:Czy to będzie np.busik lub jakaś przyczepka campingowa,czy pod parasolką :?:
Dowiem się i dam znać. Mógłby to być np. duży namiot wystawowy.

W ogóle to wow, jestem pozytywnie zaskoczony, że jednak jest opcja, że coś z tego będzie, bo wrzuciłem zupełnie nie licząc na nic Smile Dzięki!
KermitOZ napisał(a):W ogóle to wow, jestem pozytywnie zaskoczony, że jednak jest opcja, że coś z tego będzie, bo wrzuciłem zupełnie nie licząc na nic Smile Dzięki!
Fajnie jest czasem zaskoczyć Prezesa ;-) (pozytywnie). Także tego dowiaduj się Grzegorzu o szczegóły a my postaramy się to ogarnąć :-)
Jak uda mi się załatwić na te dni urlop, to z chęcią pomogę Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19