Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.04.2014, godz. 17.30, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W zasadzie bez żadnych rewelacji - popołudniowa przejażdżka standardowymi drogami - trasa wymyślana na bieżąco. Pewnie jakieś Zemborzyce, Krężnice, Trojaczkowice itp. Trochę asfaltu, trochę dróg gruntowych, w sumie może będzie tego ze 30km. Oczywiście full rekreacja. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.
damian.s napisał(a):W zasadzie bez żadnych rewelacji - popołudniowa przejażdżka standardowymi drogami - trasa wymyślana na bieżąco. Pewnie jakieś Zemborzyce, Krężnice, Trojaczkowice itp. Trochę asfaltu, trochę dróg gruntowych, w sumie może będzie tego ze 30km. Oczywiście full rekreacja. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.
Niedługo (właściwie już) i wyjazdy codzienne trzeba będzie zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem, żeby się wcisnąć w grafik :-P
Miałem dzisiaj ochotę na teren, ale co dają biorę. Znaczy się będę :-D
Jurek S napisał(a):Miałem dzisiaj ochotę na teren, ale co dają biorę.
Jeśli pod pojęciem teren umieścimy drogi gruntowe polne i leśne, to taki teren się trafi :-) Jeśli pojęcie terenu rozszerzymy o brak dróg lub ukryte ścieżki leśne dostrzegalne tylko dla prawdziwych tropicieli, to takiego terenu nie będzie :-P
A tak po prawdzie Damianie, to dzisiaj powinieneś mi odstąpić ;-) ustawkę.
Jurek S napisał(a):A tak po prawdzie Damianie, to dzisiaj powinieneś mi odstąpić ustawkę.
A tak po prawdzie to dzisiaj środa i jeśli mnie pamięć nie myli był to dzień zarezerwowany na babskie ustawki :-P

Jeśli nie wybiorę się sama nigdzie wcześniej to powinnam się pojawić. Damian- planujesz powrót przed zmrokiem?
mraugorzata napisał(a):A tak po prawdzie to dzisiaj środa i jeśli mnie pamięć nie myli był to dzień zarezerwowany na babskie ustawki :-P
Faktycznie dziś środa :-) To przez to, że poniedziałek był wolny, to wydawało mi się, że dziś jest wtorek. Ale chyba żadna dziewczyna nie wyrywała się do założenia ustawki, no ewentualnie jeden pan o kfiatowym nazwizku :-P To żeby już nie mieszać, to możemy przyjąć, że tempo będzie kfiatowe, zresztą ja innym tempem prawie się nie poruszam Smile

mraugorzata napisał(a):Jeśli nie wybiorę się sama nigdzie wcześniej to powinnam się pojawić. Damian- planujesz powrót przed zmrokiem?
Dokładnie tak - powrót przed zmrokiem, dodatkowo końcówka trasy to drogi polne, wjazd do Lublina od strony Poręby.
Wolne popołudnie więc chętnie pojadę.Dla mnie korzystny jest powrót z południowych stron Lublina, jeśli to możliwe. Odlączę się w określonym dogodnym miejscu unkając w ten sposób jazdy do domu po zmroku.
Będę
U mnie zagrzmiało :evil:
mraugorzata napisał(a):U mnie zagrzmiało :evil:
W centrum nieźle polało.
Stron: 1 2 3