Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.04.2014 g. 17.15 Konopnica (przy torach obok wiaduktu)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wstałem z samiusieńkiego ranka aby napisać pierwszy, a tu już ustawka zgłoszona :mrgreen:
No to na jutro gdyby nie padało ogłaszam wycieczkę do Wojciechowa. Wprawdzie Jurek mnie uprzedził w Święta ale ja pojadę polami.
UWAGA nietypowe miejsce ustawki

Link do Googla

Mapka
Ale parcie na ustawki :-P . Teraz przed umyciem najpierw trzeba zasiąść do komputera, inaczej nie ma szans :-D
Pojawię się.
ArtiArt napisał(a):(...) Wprawdzie Jurek mnie uprzedził w Święta ale ja pojadę polami.
(...)[/URL]
I bardzo dobrze. Nawet o tym rozmawiałem z Kubą podczas tego wyjazdu, że fajnie poprowadzony jest ten czerwony, pieszy szlak. Chyba, że masz jeszcze jakąś inną koncepcję :-D
Jeśli pogoda się utrzyma, to powinienem się zjawić.
Jurek S napisał(a):... że fajnie poprowadzony jest ten czerwony, pieszy szlak. Chyba, że masz jeszcze jakąś inną koncepcję :-D

To będzie taka wariacja, w którą będzie wpleciony czerwony pieszy.

PS. Kierunek na Wojciechów jest już tak "zjeżdżony" przez RL, że trudno coś nowego wymyślić :oops: . Tak więc dla stałych bywalców nowych ścieżek nie będzie. Ale mogą być dawno nie odkurzane :mrgreen:
ArtiArt napisał(a):(...)
To będzie taka wariacja, w którą będzie wpleciony czerwony pieszy.
I to mnie już zadowala :-D

ArtiArt napisał(a):PS. Kierunek na Wojciechów jest już tak "zjeżdżony" przez RL, że trudno coś nowego wymyślić :oops: . Tak więc dla stałych bywalców nowych ścieżek nie będzie. Ale mogą być dawno nie odkurzane :mrgreen:
Z przyjemnością je sobie odkurzę ;-) Jak pamiętam to tam się mocno kurzyło :->
Jeśli nie będzie padać to i ja się zjawięSmile
Ale skład się szykuje :-).

Lojalnie ostrzegam, że dla niektórych tempo może być zabójcze. Pamiętajcie, że ja preferuje rekreacyjne ustawki więc się będę dostojnie toczył bez spinki.
ArtiArt napisał(a):Ale skład się szykuje :-).

Lojalnie ostrzegam, że dla niektórych tempo może być zabójcze. Pamiętajcie, że ja preferuje rekreacyjne ustawki więc się będę dostojnie toczył bez spinki.
O ile Artur nie da się podpuścić to mogę tylko potwierdzić :-D Tak, że przybywajcie żądni rekreacji :-P
Przybędę z Eweliną, także będzie rekreacja pełną gębą :mrgreen: .
Niestety nas nie będzie Sad
Stron: 1 2