Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.06.2014, godz.8.00, "W krainę Chrząszcza" II ed
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tym razem wiosenną porą planuję odwiedzić chrząszcza w Szczebrzeszynie. Trasa lekko zmodyfikowana, tak żeby już nie zaskoczyła nas ciekawymi terenami :-D . No i na tym zjeździe będzie można się rozpędzić do końca.
Trasa wygląda tak (ciekawy ma profil :-D )
http://ridewithgps.com/routes/4525765
Wydaje mi się, że nie nadziejemy się na teren :-P

Zbiórka przy pętli trolejbusowej na ul. Kunickiego.
Jurek S napisał(a):Tym razem wiosenną porą planuję odwiedzić chrząszcza w Szczebrzeszynie.
Miejmy nadzieję, że 7.06 będzie już lato :mrgreen: Pewnie pojadę ;-)
O matko, żebym tylko teraz z wami pojechała, okazja pobicia własnego rekordu km Confusedhock: środa pasuje, godz też, tylko szkoda że nie przez Bychawę najpierw ;-)
Pewnie też pojadę.
mroczna, 7 czerwca to sobota.
O taki trochę konkretniejszy wyjazd , tylko szkoda , że bez wisienki na torcie znaczy się odcinka terenowego :-|
mroczna92 napisał(a):O matko, żebym tylko teraz z wami pojechała, okazja pobicia własnego rekordu km Confusedhock: środa pasuje, godz też, tylko szkoda że nie przez Bychawę najpierw ;-)
Możesz dołączyć do nas np. na skrzyżowaniu w Chmielu. Ale jeżeli chcesz poprawiać swoje rekordy dystansu to zapraszam na miejsce ustawki. Zrobisz dokładnie tyle samo km co wszyscy :-D Kierunek ten jest bardzo ciekawy i myślę, że masz szansę jeszcze na pobicie swojego rekordu prędkości, ile by on nie wynosił :-P
I to mi się podoba! :mrgreen: Wreszcie moje strony! Powinnam być! :-D
ania-roszpunka napisał(a):I to mi się podoba! :mrgreen: Wreszcie moje strony! Powinnam być! :-D
Mi też to się podoba :mrgreen:
Być należy.
Na razie trudno jeszcze się deklarować na 100% ale wpisałem w kalendarz. Towarzystwo jak zawsze zbiera się doborowe
A po powrocie w Lublinie Noc Kultury...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9