Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
...
Witaj Dawid :-)
Witaj Dawid, może jeszcze napiszesz od kogo pożyczałeś rower ? ;-) Bo może od samego Prezesa ... ;-) - On też z tej gminy.
sezaj napisał(a):jak na razie mój rekord to 40km ciągiem i muszę się przyznać, że kolejnego dnia nie miałem ochoty nawet ruszać się z łóżka

Jak pojeździsz trochę z nami, to kolejnego dnia długo w łóżku nie wysiedzisz - będziesz chciał na rower :mrgreen:
Witaj Smile

Rado napisał(a):może jeszcze napiszesz od kogo pożyczałeś rower ? ;-) Bo może od samego Prezesa ...
Radku wyjąłeś mi te słowa z klawiatury, że tek powiem :mrgreen:
O miła informacja, że i ktoś z moich okolic się znalazł, a co do tego roweru to raczej nikt tutaj nie gustuje w takich "cudach" techniki :mrgreen:
damian.s napisał(a):Witaj Smile

Rado napisał(a):może jeszcze napiszesz od kogo pożyczałeś rower ? ;-) Bo może od samego Prezesa ...
Radku wyjąłeś mi te słowa z klawiatury, że tek powiem :mrgreen:
Dajcie spokój koledzy,prezes nie pożycza rowerów,przecież cały czas jeżdzi :mrgreen: .
Witaj Dawidzie ;-) .
sezaj napisał(a):...zakupiłem Kandsa...
Witaj Dawid - masz najlepszy rower!
JuraS napisał(a):Dajcie spokój koledzy,prezes nie pożycza rowerów,przecież cały czas jeżdzi :mrgreen: .
Jurku, dwoma na raz chyba nie jeździ :-P
sezaj napisał(a):dokładnie 9 dni temu, kiedy to zakupiłem Kandsa Energy 1300, którym zrobiłem już 150km
Co ty, po pokoju nim jeździsz? :-D
Grzenio wita Smile
Stron: 1 2