Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: potrzebuję silniczek elektryczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiedziałem zbytnio gdzie to wstawić ale sprawa pilna a może mnie ktoś poratuje. Potrzebuję elektrycznego małego silniczka który można zasilić bateriami, albo z gniazdka po małej przeróbce. Chciałbym coś na 12v.
Do rzeczy coś w tym stylu :
http://www.wikihow.com/Make-a-Tattoo-Gun
Przeszukałem graty w domu i niestety nie mam nic skąd można by to wymontować. Może ktoś mnie poratuje i znajdzie w domu jakieś niepotrzebny fajans z czymś takim w środku. Możliwe że coś takiego można kupić ? i czy dostanę to u nas w mieście ?
Jest szansa, że w związku z tematem radość zawita na Twej twarzy, bo coś takiego dawno temu posiadałem. Poszukam jutro w rupieciach w piwnicy i dam znać. ;-)
O byłbym bardzo szczęśliwy. :-D Coś w stylu tego z prawej strony tzn. taki większy ?
Jak mnie pamięć nie myli, (a swoje lata już mam :lol: ) to coś tak pomiędzy tym 1 i 2 po prawej z tendencją do tego 1.
Dodam, bo być może to również ma znaczenie, koloru pomarańczowego :mrgreen: ów silniczek jest.
Przy placu wolności jest sklep modelarski Majsterklepka
znajdziesz tam czego szukasz .Są to rzeczy bardzo tanie a wybór dość duży
Mam chyba dobrą nowinę... przewróciłem pół domu i całą piwnicę, a wystarczyło zajrzeć do jednego pudełeczka z takimi rzeczami...

Zdjęcie prawie full HD -> nokia3110c ;-)

[Obrazek: Zdjcie099_enpnheh.jpg]

Info w sprawie odbioru masz na PW
A ja z racji zainteresowań zapytam - co z tego będzie? :-D ;-)