Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.04.2014, godz. 15.00, Koncertowa (na końcu)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Damianie to nie jest "zemsta nietoperza" ;-) Organizator Pikniku w Nasutowie prosił mnie aby w niedzielę zrobić objazd trasy dojazdowej i powrotnej. Więc zapodaję. Nie pisałem wcześniej bo tyle się dzieje :-P
Ale i miejsce ustawki zupełnie na drugim końcu Lublina i godzina taka, żeby można było sobie zjeść obiadek. Zapraszam. Myślę, że w niedzielę po tym objeździe wrzucę temat Pikniku Rowerowego.
Oczywiście pogodę na objazd zapewniam :-D
Aha. I dystans niewielki bo zaledwie 33km. Więc pełna rekreacja.
Jurek S napisał(a):Damianie to nie jest "zemsta nietoperza" ;-)
Ale przecież to nie problem, żeby były dwie ustawki jednego dnia :-)
Jurek S napisał(a):Oczywiście pogodę na objazd zapewniam :-D
No ja właśnie dlatego wybieram się trochę wcześniej, gdyż te prognozy które się dziś sprawdziły na jutro zapowiadają opady mniej więcej od godziny 15 :-) Ale gdyby okazało się, że będzie inaczej, to być może po przejechaniu swojej trasy wpadnę też na tą ustawkę - oczywiście jeśli będę miał zapas jakichś kanapek lub bananów :-)
damian.s napisał(a):(...)
Ale przecież to nie problem, żeby były dwie ustawki jednego dnia :-)
Ja jednak trzymam się zasady, żeby nie dublować ustawek. :-D Chyba, że są to z innego działu (sportowe czy inna kategoria) Ale być może przychodzi czas, że nie uda sie tego uniknąć. :-?
damian.s napisał(a):No ja właśnie dlatego wybieram się trochę wcześniej, gdyż te prognozy które się dziś sprawdziły (...)
A sprawdziły się jakieś prognozy? :-P
Jurek S napisał(a):Ja jednak trzymam się zasady, żeby nie dublować ustawek. :-D Chyba, że są to z innego działu (sportowe czy inna kategoria)

Póki ustawki nie są organizowane jednocześnie w tym samym czasie, to wg mnie jest OK - jeśli komuś nie odpowiada godzina ustawki, może wybierze się na inną.

A jeśli dobrze pójdzie, to można zaliczyć 2 ustawki w 1 dzień.
To ja Jureczku postaram się byc na ustawce, tym bardziej, że miejsce ustawki jest 3 min od mojego bloku Big Grin
Zabiorę 2 kumpli ze sobą.
Gdybyśmy mieli mały poślizg, bo na rower ruszamy o 12, to będę dzyniał.
ps numer cały czas masz ten sam ?
Jurek S napisał(a):A sprawdziły się jakieś prognozy? :-P
Jureczku jeśli chodzi o pogodę na ustawkach to jesteś chyba największym szczęściarzem w RL :mrgreen:
Rado napisał(a):Póki ustawki nie są organizowane jednocześnie w tym samym czasie, to wg mnie jest OK - jeśli komuś nie odpowiada godzina ustawki, może wybierze się na inną.

A jeśli dobrze pójdzie, to można zaliczyć 2 ustawki w 1 dzień.
Wersja bardzo wypasiona ;-)
zienio napisał(a):To ja Jureczku postaram się byc na ustawce, tym bardziej, że miejsce ustawki jest 3 min od mojego bloku Big Grin
Zabiorę 2 kumpli ze sobą.
Gdybyśmy mieli mały poślizg, bo na rower ruszamy o 12, to będę dzyniał.
ps numer cały czas masz ten sam ?
Tylko pamiętajcie, że to przejazd rekreacyjny :-D . Ale Ty chyba po ostatnich przygodach ;-) trochę odpuścisz sobie jakąś ekstremalną jazdę :-P
Nr telefonu oczywiście cały czas ten sam.

mariobiker napisał(a):(...) Jureczku jeśli chodzi o pogodę na ustawkach to jesteś chyba największym szczęściarzem w RL :mrgreen:
(...)
No niekoniecznie :-P
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... 4771177826
Ale ważne żeby mieć do tego optymistyczne podejście :-D
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... 1671194610
Jak pogoda zapewniona to jadę
Ja też się wybieram, jeżeli pogoda dopisze Smile
Wygląda to optymistycznie :-D
http://www.sat24.com/pl/pl
Stron: 1 2 3