Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 4.05.2014, godz. 10.30, Lukoil Jana Pawła II, Wąwolnica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wygląda na to, że w naszym regionie bezdeszczowa pogoda wytrzyma chociaż nie będzie upałów. Proponuję więc taki modyfikowany klasyk :-D http://www.gpsies.com/map.do?fileId=djqcsecvezfvapqb
Jak da się zauważyć - szosa. Undecided Bo narobiło nam się czyścioszków i jak zobaczą choć skrawek terenu to zaraz krzyczą :-P
Sklepy teoretycznie zamknięte (chociaż wczoraj wiele było otwartych) więc dobrze wziąć ze sobą coś do picia i zjedzenia.
Zapraszam.

radzik

niezła próba Jurku, ale od 68.3-69.6 jest [scroll]teren[/scroll]
radzik napisał(a):niezła próba Jurku, ale od 68.3-69.6 jest [scroll]teren[/scroll]
A widzisz to automat tak pociągnął. :-D Oczywiście od skrzyżowania pojedziemy prosto i później skręcimy w prawo do 69,6 km.
Teraz już nie masz wyjścia i musisz się wybrać :-P
Ja i Truskafka chętnie wbijemy, ale nie wiem czy tyle możecie poczekać :-)
mraugorzata napisał(a):Ja i Truskafka chętnie wbijemy, ale nie wiem czy tyle możecie poczekać :-)
Jak im się humor wyostrzył po żubrze :-P Jeszcze się przypomnę :-D
No dobrze,wyglada na to, ze prognozy sie sprawdzaja i bedzie tak jak widac za oknem. Undecided Sprobujemy pojechac jutro.
Dzień dobry,

Wybieram się w okolice lotniska w Radawcu i, jeśli można, chętnie przejechałbym część trasy w miłym towarzystwie.

Czy dobrze rozumiem, że spotykacie się na stacji Lukoil ?

Pozdrawiam
Tak, spotykamy sie na stacji przy kompresorze. O ile pogoda pozwoli.
Podobno górale chrust zbierają :mrgreen: oby śnieg nie padał a wszystko wskazuje,że jednak jutro ma być okno pogodowe to ja się melduje przy kompresorze
Jednak nie dam rady Cry Życzę wszystkim miłego kręcenia
Stron: 1 2