Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.05.2014, godz. 17.15, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tym razem nie dam się terrorowi ;-) "szosa, szosa i tylko szosa". Planuję takie kółeczko z wstawkami terenowymi przez Dąbrowę, gdzieś okolice Polanówki, Osmolice, Krężnica i powrót. Całość ok 40km. Teoretycznie wrócimy przed zmrokiem, ale ja lampkę sobie wezmę :-D
Zapraszam.
Jechałbym, ale ...
Jeżeli dam radę wrócić z pracy ,ewentualnie będę jechał za wami z tyłu,gdzieś się spotkamy.
Jakub.P napisał(a):Jechałbym, ale ...
"Chciałabym, ale się boję" :-P Wiem, wiem Jakubie, że nie masz teraz możliwości.

Kolarz napisał(a):Jeżeli dam radę wrócić z pracy ,ewentualnie będę jechał za wami z tyłu,gdzieś się spotkamy.
Hmm, ciekawa koncepcja :-D Nie znając trasy raczej trudno Ci będzie za mną trafić :-P . Próbuj na 17.15, obiad poczeka :->
Postaram się przybyć - o ile się wyśpię :-P Bo dziś po pracy odrabiałem zaległości w tym temacie :mrgreen:
damian.s napisał(a):Postaram się przybyć - o ile się wyśpię :-P Bo dziś po pracy odrabiałem zaległości w tym temacie :mrgreen:
.jakwstawić stopkę o zaliczonych gminach tak jak ty masz
Kolarz napisał(a):
damian.s napisał(a):Postaram się przybyć - o ile się wyśpię :-P Bo dziś po pracy odrabiałem zaległości w tym temacie :mrgreen:
.jakwstawić stopkę o zaliczonych gminach tak jak ty masz

Bądź czujny ;-) podpowiedz już czeka na Ciebie Arrow http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 1081#81081
Dołączymy do Was na tamie ok. 17.30
Postaram się wyrobić i przyjechać :-D
krzysiaczek napisał(a):Dołączymy do Was na tamie ok. 17.30
Dobrze wyliczyłeś :-D
Stron: 1 2 3