Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Śpiewaś każdy może - Spotkanie po(przy) żubrze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zaraz Wam założę nowy temat, ale w Hyde Parku pt. "Śpiewać każdy może" :-P
Jurek S napisał(a):Zaraz Wam założę nowy temat, ale w Hyde Parku pt. "Śpiewać każdy może" :-P
I tak sam bym to zrobił Jurku :-P A tu robię rekon wśród rozśpiewanej braci z "Żubra".
No to chyba będzie nowe forum - RozśpiewanyLublin.org :-P
PS. Noorbi - fajny avatar ;-)
Rado napisał(a):PS. Noorbi - fajny avatar ;-)
Dzięki Tobie, Rado ;-)
W krótkich żołnierskich słowach dziękuję za mile spędzoną majówkę. Damian wielki szacun. Ogarnąłeś nawet te rzeczy, których nie można ogarnąć.
Traki już były wrzucone więc tylko wrzucam kilka zdjęć KLIK

PS 1. Co do śpiewnika to również mam dobre doświadczenia z takim okazjonalnym śpiewnikiem i popieram w całej rozciągłości.

PS 2. A może by tak gdzieś za jakiś miesiąc spotkać się całą ekipą na mieście i powspominać (uzupełnić luki w pamięci) chwile wspólnie spędzone :?: .
ArtiArt napisał(a):A może by tak gdzieś za jakiś miesiąc spotkać się całą ekipą na mieście i powspominać (uzupełnić luki w pamięci) chwile wspólnie spędzone :?: .
Dobry pomysł nie jest zły...
Koledzy moi mili, już tak sobie nie słodźcie, bo jeszcze będzie coś z tego Idea
Nie jest fajny, nie wziąłem luteiny i nie widzę czy to Noorbi, czy Tinky Winky, o Radeczq nie wspomnę, weźcie przykład z Damiana, Jurka, ze mnie możecie, czy chociażby z Gośki.


Także tak,
jeszcze jedno, nie zapomnijcie dopiąć do śpiewnika jednej z ważniejszych pieśni :!:

[scroll]POOOOOOOOOLITECHNIKA ! [Obrazek: 2h7kln9.gif][/scroll]
Co do śpiewnika również jestem za - tylko czy będzie to mały śpiewnik, to trudno powiedzieć - same "Morskie opowieści" mają chyba kilkadziesiąt zwrotek :-P

ArtiArt napisał(a):PS 2. A może by tak gdzieś za jakiś miesiąc spotkać się całą ekipą na mieście i powspominać (uzupełnić luki w pamięci) chwile wspólnie spędzone :?: .
Również jestem za :-) Tylko byle nie między 30.05 a 16.06, bo wtedy jestem w Tatrach - no chyba, że chcecie się spotkać bez kierownika :-P A przypominam, że niektórzy też mają luki w pamięci, bo twierdzą, że Barta nie było na piątkowym ognisku :-P
damian.s napisał(a):A przypominam, że niektórzy też mają luki w pamięci, bo twierdzą, że Barta nie było na piątkowym ognisku
Właśnie po to ma być to spotkanie,aby luki uzupełnić :mrgreen: .
No, no, Jurka z nami nie było, nie czytał, stąd pewnie ta literówka w tytule :roll: :lol:
Na dodatek sabotuje jeszcze nasz ambitny plan stworzenia najdłuższego tematu na forum i żeby on się za mocno nie rozrósł to przenosi coś do innego temat :evil: Nieładnie! :-P

Wracając do samej idei: proponuję, żeby wrzucać tu same tytuły piosenek, potem ktoś (np. ja zgłaszałam chęć pomocy) siądzie, ogarnie, pozbiera teksty, sklei się to w całość i będzie cacy.
Warto zakreślić jakiś termin na proponowanie tytułów (oczywiście potem można rozbudować śpiewnik, ale od czegoś warto zacząć :-D )

No i pytanie jak się administracja forum nastawia do piosenek, w których występują słowa powszechnie uważane za obelżywe lub wulgarne na wypadek, gdyby jednak śpiewnik umieścić w formie pdf-a gdzieś? Regulamin forum zabrania używania takich słów nawet jako wykropkowanych w wypowiedzi na forum, a jak w podlinkowanych plikach?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9