Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 7.05.2014, godz. 17.15, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No trudno, skoro wszystkie koleżanki siedzą cicho (Gośka usprawiedliwiona :-)), to ja coś zapodam. Start 17.15 z Łukoila, najpierw będzie ścieżka, potem trochę przez las, potem znowu ścieżka, potem trochę asfaltem, znowu drogą leśną (możliwe niewielkie ilości błota), potem asfalt, szutrówka, asfalt, droga polna nieznanej jakości, znów asfalt, no i chyba na koniec Węglinek. W sumie wyjdzie tego ze 40km. Tempo oczywiście bardzo rekreacyjne, jak zjawią się panie, to wręcz kfiatowe. Powrót do Lublina przed zmrokiem, ale lampę na wszelki wypadek warto zabrać. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
Prawdopodobnie będę ;-)
Kurcze, w ramach rewizyty powinienem się zjawić :-P Tym bardziej, że fajna rekreacja się zapowiada, ale niestety póki co w środy będę mógł dopiero od 18. Więc muszę poczekać, aż dzień będzie dłuższy i przejdziemy na tradycyjne ustawki o 18 :-D
Powinienem stawić się :-P
Zaginęli w akcji?
Nie, nie ok 19 widziani w Strzeszkowicach :-)
Jesteśmy jesteśmy :-) Było nas pięciu, trasę przejechaliśmy zgodnie z planem, w Strzeszkowicach zatrzymaliśmy się na chwilę, bo musiałem odebrać ważny telefon i wtedy spotkaliśmy Mariusza. Po powrocie do Lublina postanowiliśmy uzupełnić bilans płynów, a chmura która nadchodziła od zachodu naszła mnie ok. 200m od domu - ale jak to mówią, z dużej chmury mały deszcz :-) Także dzięki i do następnego.
Dopadłem komputera. Dzięki Damian za ustawkę. Trasa bardzo zróżnicowana pod względem terenu jak i prędkości (tylko u mnie jak zwykle). A TU mój track. Do zobaczenia.
Ciekawe czy Noorbi zdążył przed deszczem. Dzięki Panowie za wspólne dydłanie. Parę fotek ode mnie: https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 2144931330
Rado napisał(a):Ciekawe czy Noorbi zdążył przed deszczem.

A i owszem zdążyłem. Tylko przed jakim? U mnie na wsi jest sucho.
Stron: 1 2