Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Parada Rowerowa - Lublin, 18 maja 2014 r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: PARADA%20ROWEROWA%20560x240.jpg]

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do udziału w czwartej edycji imprezy pn. Parada Rowerowa. Będzie to rodzinna impreza rekreacyjno-turystyczna promująca szlaki rowerowe oraz walory turystyczne województwa lubelskiego.

Impreza odbędzie się 18 maja i będzie miała formułę zjazdu gwieździstego. W kierunku Lublina wyruszą grupy rowerowe z Nałęczowa, Lubartowa oraz Łęcznej. Przyjadą one na Plac Łokietka w Lublinie do godziny 13:00.

Na godzinę 14:00 zaplanowany został start Parady Rowerowej, która przejedzie ulicami Lublina. Udział w niej wezmą zarówno grupy uczestniczące w zjeździe gwieździstym jak i rowerzyści którzy nieodpłatnie zarejestrują się w Punkcie Rejestracyjnym na Placu Łokietka w godzinach 12:00 – 14:00

Planowana trasa: START - Plac Łokietka, deptak, Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, Sowińskiego, Głęboka, Al. Kraśnickie, Armii Krajowej, Jana Pawła II, Nadbystrzycka, Narutowicza, Lipowa, Krakowskie Przedmieście, META - Plac Łokietka.

Pierwszych 500 osób, które zgłoszą się na imprezę otrzyma koszulkę, wodę oraz kupon na ciepły posiłek.

Wszystkich przyszłych uczestników Parady Rowerowej zachęcamy do odwiedzenia Targów Turystycznych Polski Wschodniej, które odbywać się będą na Starym Mieście w Lublinie w dniach 16-18 maja.

ORGANIZATORZY:
- Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna,
- Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego,
- Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów",
- Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień",
- Urząd Miasta Nałęczów,
- Z.L. „Uzdrowisko Nałęczów" S.A.,
- Starostwo Powiatowe w Łęcznej,
- Miejskie Koło Turystyki Rowerowej w Lubartowie.

Więcej informacji http://www.lrot.pl/index.php?start=aktua...ew_id=1541
Szkoda tylko, że w tym samym czasie Undecided co Rajd "Lublin z Rodziną - rowerem bezpiecznie do celu" który już po raz czwarty odbywa się właśnie w tym terminie. Parada rowerowa odbywała się zawsze tydzień później. Taki brak koordynacji nie wpływa dobrze na ideę rowerową w Lublinie. :-(
Tia, co tu wybrać... klęska urodzaju. ;P
Jest jakiś link do wydarzenia na facebooku?
Judaas napisał(a):Tia, co tu wybrać... klęska urodzaju. ;P
Sebastianie, jako stowarzyszony nie powinieneś mieś wątpliwosci. :-D
i ja służę pomocą przy zabezpieczeniu trasy :->
Aga84 napisał(a):i ja służę pomocą przy zabezpieczeniu trasy :->
Ale to w tym temacie Agnieszko :-D
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8509
ooooo źle zerknęłam, przepraszam :oops:
Ojej a ja myślałem, że to będzie jazda DO Nałęczowa. Jak to ma być tylko po mieście to trochę słabo. Ja tą drogą codziennie do pracy jeżdżę Wink
Po takiej ulewie ciepły posiłek będzie wskazany!
Smile
Stron: 1 2