Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.05.2014, godz. 10.30, ul. Wojciechowska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak z Wojciechowskiej przez Dąbrowicę, Garbów, Kozłówkę dojechać do Zawieprzyc? :-P
Zaplanowałem sobie takie kółeczko, dystans ok 85km. A dlaczego na koniec do Zawieprzyc. Szykuje się tam ciekawa majówka. Powinniśmy zdażyć na to wydarzenie.
16.00-17.00 Bitwa pod Cieszanowem Bitwa na wzgórzu zamkowym
[Obrazek: 10253904_694348487293614_5792570967391663972_n.jpg]
Przeszkodą może być pogoda, której prognozy nie są ciekawe. Ale zobaczymy.
Ja oczywiście jadę. Jak na razie nie widzę większych przeszkód :-P
A nawet słoneczko wyjrzało :-D
Może zdążę :-)
W takim razie do zobaczenia na miejscu. Ja jadę z rodzinką samochodem Smile
ehh zaspałem
zienio napisał(a):ehh zaspałem
Żebyś kiedyś nie zaspał na swoje najważniejsze wydarzenie w życiu :-D

Mega udany wyjazd aczkolwiek, nie ukrywam, szkoda, że tylko we dwóch. (Rado i ja) Jakaś dziwna niemoc i niewiara w narodzie :-P . Słoneczko w mniejszych lub większych przebłyskach towarzyszyło nam przez całą drogę. Dopiero w drodze powrotnej od Jakubowic Murowanych zaczęło popadywać, ale nawet nie zdążyłem przemoknąć.
W Garbowie (po to taka pętelka) zajrzeliśmy na zabytkową nekropolię i na Kościelisko. W Kozłówce dłuższa chwila przerwy. Paw zrobił zwiedzającym niespodziankę bo chyba w jakieś zaloty poszedł do pawicy i rozłożył swój imponujący ogon. No i Zawieprzyce. Super impreza, żal było wracać bo coraz bardziej się rozkręcała. Miło było spotkać znajomych z Alfy Świdnik i jeszcze parę osób, które będzie widać na zdjęciach.
Rado, dzięki za wspólny przejazd.
Jurku, również dziękuję. Super pełna rekreacja ;-) U mnie wyszło w sumie 110 kaemów. Poznałem nowe, ciekawe miejsca, o których nawet nie wiedziałem Undecided
Wuwuzela od Maniego testowana 3 razy - działa znakomicie (z czego 2 na śmieszcze przy Bystrzycy).
No to oglądajcie i zazdrośćcie ;-)
https://plus.google.com/photos/10397278 ... banner=pwa
Dodam jeszcze tylko, że testowalismy nowe drogi przez Lasy Kozłowieckie. Na pewno ich nie znacie :-P
Jurek S napisał(a):Dodam jeszcze tylko, że testowalismy nowe drogi przez Lasy Kozłowieckie. Na pewno ich nie znacie :-P
Może jeszcze będzie okazja poznać.
To zdjęcie nie odpowiada prawdzie historycznej - o ile się orientuję, to w tamtych czasach nie znano lemondek :-P

Irek napisał(a):Jurek S napisał/a:

Dodam jeszcze tylko, że testowalismy nowe drogi przez Lasy Kozłowieckie. Na pewno ich nie znacie :-P

Może jeszcze będzie okazja poznać.
Ja myślę, że taka okazja będzie nawet szybciej niż nam się wszystkim zdaje :mrgreen:
Stron: 1 2