Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.06.2014, godz.10, LKJ Terenowo po całosci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ponieważ dwa kolejne weekendy mam już zajęte i po 31 też więc padło na 31 maja :-D
Po zmianie 14.06.2014
Czas zacząć konkretną jazdę w pięknych okolicznościach przyrody bo tylko szosa, szosa i szosa :-(
Zapraszam na jazdę po Krzczonowskim Parku Krajobrazowym. Cały dystans to około 80km. Oczywiście nie damy rady tylko po terenie, ale będzie naprawdę na bogato przez lasy, pola i pagóry :mrgreen: . Zjazdy, podjazdy, może czasem spacer z rowerem :-P
Mam nadzieję, że do tego czasu już się wypada. Będzie potrzebny chociaż z tydzień przed bez opadów.
Jurek S napisał(a):Będzie potrzebny chociaż z tydzień przed bez opadów.
Na miejskich rowerach w garniturach będzie jechać, że aż tak bardzo błoto straszne? ;-)
holden napisał(a):
Jurek S napisał(a):Będzie potrzebny chociaż z tydzień przed bez opadów.
Na miejskich rowerach w garniturach będzie jechać, że aż tak bardzo błoto straszne? ;-)
Podoba mi sie Twoje Bartku podejście. Jednak ten gatunek coraz bardziej na wymarciu Undecided
Ja oczywiście mogę jechać w każdych warunkach czego nie raz dawałem dowody. Kiedyś też tak się jeździło. Ale teraz tyle "panienek" ;-) (oberwie mi się ale to trudno) narobiło, że jak nie zapewnisz odpowiednich warunków :-P to nie ma z kim jeździć
Postaram się być :-P
Zeby ta S17 byla juz cala to bym przyjechal, ale niestety plany sa dopiero na 2018 czyli w 2020 moze bedzie przejezdna... takze chyba nie zdaze
mraugorzata napisał(a):Postaram się być :-P
Pierwsza odważna :-D Cieszę się. Może odważą się inne Panie i... może Panowie. :-P
Od 31.05 to przez całe dwa tygodnie będę poruszał się "terenowo po całości" w innej części Polski. Bez roweru - rower ciężko wtaszczyć na wysokość 2000m :mrgreen:
Coś mi Jurq ciągle depczesz po piętach :-P .
Jurek S napisał(a):Ale teraz tyle "panienek" (oberwie mi się ale to trudno) narobiło, że jak nie zapewnisz odpowiednich warunków to nie ma z kim jeździć
Oj, chyba o jeden most za daleko. Jazda na rowerze ma być przyjemnością 8-) Nie wszystkich rajcuje błoto, wertepy i chaszcze. Każdy w innym wieku wyrasta z taplanie się w błotku :-P a zaczyna cenić komfort i przyjemność czerpaną z prawdziwej rekreacji.
JuraS napisał(a):Coś mi Jurq ciągle depczesz po piętach .
Nie martw się Jureczku, jeśli tylko będę mógł (miał czas) w sobotę (31.05) to na pewno nie zostawię Cię samego :-D
damian.s napisał(a):rower ciężko wtaszczyć na wysokość 2000m
Ale na 1984 m n.p.m. komuś się udało :->
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11