Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich, jestem rocznik 82, mój rower to Unibike, modelu nie pamiętam, wyjechał ze sklepu jako crossowy, z czasem w miarę dokupowania różnych akcesoriów stał się prawie trekkingowy :-). Jeżdżę głównie tempem rekreacyjnym :-) przeważnie nad zalew, do Świdnika oraz w okolice Lublina. Jak pogoda dopisze na dniach to mam nadzieję, że dołączę do planowanej przejażdżki. Żeby nie przychodzić z pustymi rękami ;-) to podaję linka do mapki którą sam stworzyłem. Nie zawsze bywa, że weźmiemy portfel ze sobą a w upalne dni możemy mieć ochotę aby się napić ew ochłodzić dlatego oznaczyłem studnie jakie odkryłem podczas jazdy na rowerze. Jeżeli ktoś zna jeszcze inne lokalizacje, nie koniecznie w Lublinie a gdzieś na trasie to proszę o pm, dodam do mapki, może się to komuś kiedyś przyda.

https://mapsengine.google.com/map/edit? ... Wzj2IHINgQ
beeron napisał(a):Jeżdżę głównie tempem rekreacyjnym przeważnie nad zalew, do Świdnika oraz w okolice Lublina. Jak pogoda dopisze na dniach to mam nadzieję, że dołączę do planowanej przejażdżki.
Witaj ,dobrze trafiłeś ;-) ,z czasem ,tempem rekreacyjnym, pewnie wybierzesz się z nami,gdzieś dalej :-> .
Witaj :-)
Witaj serdecznie i do zobaczenia ;-)
SieMa :-)
Grzenio wita Smile
Witaj Smile

beeron napisał(a):Jeżeli ktoś zna jeszcze inne lokalizacje, nie koniecznie w Lublinie a gdzieś na trasie to proszę o pm, dodam do mapki, może się to komuś kiedyś przyda.
Jest jeszcze ujęcie przy Koziołku na deptaku i źródełko Motyczanki w Motyczu (oznaczone, na drodze Uniszowice - Motycz, po lewej stronie) Smile
No i kolejna studzienka :-D
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 7625375749

Studzienka
Oczywiście witaj. Skoro się tym pasjonujesz to będę na to zwracał uwagę bo mam wrażenie, że jeszcze parę gdzieś widziałem.
Witam ;-)
KermitOZ napisał(a):Witaj Smile

Jest jeszcze ujęcie przy Koziołku na deptaku i źródełko Motyczanki w Motyczu (oznaczone, na drodze Uniszowice - Motycz, po lewej stronie) Smile

Deptak oznaczyłem, w którym miejscu jest to w Motyczu? Mógłbyś mniej więcej oznaczyć oznaczyć na mapie?
Stron: 1 2