Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ustawka po babsku - 21 maja, g. 17.30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
mraugorzata napisał(a):że żadnej nowej drogi, tylko non stop to samo
Ja nie byłem nigdy w tym lasku za lotniskiem w Radawcu, więc jakaś nowa droga będzie, przynajmniej dla mnie :mrgreen:
No dobrze, będę, i zabiorę ze sobą młodego, skoro Gosia obiecuje rekreacyjne tempo. Do zobaczenia! ;-)
mraugorzata napisał(a):Bo widzicie. Dla mnie to taki stres, że przyjedziecie i pojedziecie niezadowoleni, że nie było ciekawie, że żadnej nowej drogi, tylko non stop to samo :-P
Przecież w takich ustawkach nie chodzi o trasę, tylko o ciekawe towarzystwo, o takie tempo by móc spokojnie porozmawiać o sytuacji na Ukrainie, cenach gazu, meteorycie pędzącym ku Ziemi, o kobietach? z brodą (a może jednak nie ...) i takich tam różnych Big Grin
I pamiętaj Gosia o sprawdzeniu facetów przed wyjazdem.Czy mają elementy kobiecego stroju lub makijażu :-> .Ja właśnie przystępuję do malowania paznokcia :mrgreen: .
Napięcie rośnie ;-)
Witam, spróbuję dzisiaj pierwszy raz dołączyć do Was ale nie obiecuję... Wystarczy broda jako element kobiecy ? ;-) :-D
beeron napisał(a):Wystarczy broda jako element kobiecy ?
A zaśpiewasz nam coś do tego? :-D

Gaduły jedne! Ustawki jeszcze nie było, a już 3 strony postów naklepane! :-D
mraugorzata napisał(a):(...)
Gaduły jedne! Ustawki jeszcze nie było, a już 3 strony postów naklepane! :-D
To juz chyba taka tradycja będzie się robiła. Więcej gadania niż jeżdżenia :-P
Chyba już czwartej strony przed wyjazdem nie da się wygadać :-D
to tak jak przed którymś Nałęczowem 9 stron Smile
Pierwszy:-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11