Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.05.2014, godz.17.15, Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wiem, że wszyscy już żyją ;-) jutrzejszą ustawką, ale ja jeszcze drobną przygrywkę proponuje. Tym razem jak widzicie w dziale Rekreacyjnie i turystycznie :-D więc i kółeczko rekreacyjne.
Dokładne miejsce ustawki Tutaj
Zdaje się, że wszędzie szosa. Muszę trochę przegłodzić terenowców przed ustawką 31 maja Terenowo po całości
Nie chce mi się czekać na Jacka więc napiszę, że wykręciliśmy rekreacyjne kółeczko w odpowiednią stronę unikając tym samym niezłej zlewki :-D .
Zaczynam się zastanawiać czy ja jestem jeszcze na forum rowerowym bo takiej posuchy to już dawno nie było :-? . No nie ma z kim jeździć. Jeszcze pół biedy jakby ktoś swoją ustawkę zrobił to bym się chociaż dołączył. A tu nie. No klub dyskusyjny się zrobił, żeby nie powiedzieć czytelnia :-P
Jurek S napisał(a):Zaczynam się zastanawiać czy ja jestem jeszcze na forum rowerowym bo takiej posuchy to już dawno nie było :-? .
Robisz ustawki w porze, w której normalni ludzie :-P pracują to i posucha. Ja tylko obchodzę się smakiem jak widzę kolejne ustawki na forum, na które nie mam szansy przyjechać.

Nic to nie mogę jeździć to chociaż mam czas na czytanie ;-)
ArtiArt napisał(a):(...)
Robisz ustawki w porze, w której normalni ludzie :-P pracują to i posucha. Ja tylko obchodzę się smakiem jak widzę kolejne ustawki na forum, na które nie mam szansy przyjechać.

(...)
A bo to Prezes tak zaczął zapodawać i tak zostało. :-D Trzeba więc wrócić do sprawdzonych standardów czyli o 18.00. A co sie okaże to zobaczymy :-P
Jurek S napisał(a):A bo to Prezes tak zaczął zapodawać i tak zostało. :-D
Ta, najlepiej to na mnie zgonić Tongue Poza tym ja już teraz też dopiero po 18 mogę, chyba, że we wtorki Smile A tak w ogóle to z rana jeździ się lepiej, wiem, bo dziś byłem po południu...
Kermit ma dzisiaj jakiś zły dzień. Wszyscy do niego mają pretensje :-P
Jurek S napisał(a):Trzeba więc wrócić do sprawdzonych standardów czyli o 18.00. A co sie okaże to zobaczymy :-P

No jak tak się sprawy mają to i ja obiecuję, że się pojawię co jakiś czas :-)
mraugorzata napisał(a):Kermit ma dzisiaj jakiś zły dzień
Może wypiął się lewą nogą z spd-ów :mrgreen:
mraugorzata napisał(a):Kermit ma dzisiaj jakiś zły dzień. Wszyscy do niego mają pretensje :-P
Bez przesady, dzień jest ok, a jutro będzie jeszcze lepszy Smile

A tak w ogóle: gdzie są fotki? Wink
Nie ma fotek,nie było ustawki :-> .
Stron: 1 2 3