Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.05.2014, godz. 18.00, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ja myślę, że trzeba kontynuować ten znakomity rowerowy tydzień :-)
Trasa dystansowo i nawierzchniowo zbliżona do dzisiejszej - czyli ok. 40-45km plus dojazdy, szutry, drogi polne, leśne, asfalty, betonowe płyty, możliwe znikome ilości błota itp - wszystkiego po trochę. Kierunek mniej więcej taki - ścieżka, Dąbrowa, Prawiedniki, Czerniejów, Skrzynice, Głusk, Lublin.
Lampki brać, bo to jeszcze jednak maj i powrót może być w lekkiej szarówce. Sklepy po drodze może się i trafią, a może i nie, więc sugeruję zaopatrzyć w jakiś batonik, soczek czy co tam kto lubi.

Aha - może tak się wcinam kolejny dzień z rzędu, bo w sumie chętnych do poprowadzenia nie widzę - ale gdyby ktoś jednak chciał pojechać w zaproponowanym przez siebie kierunku, to ja nie widzę problemu, żeby odstąpić prowadzenie.
Przymierzam się dołączyć na ścieżce rower. przy Osmolickiej. Przewiduję to ok. 18.20. Do zobaczenia.
Przymierzam się dołączyć na ścieżce rower. przy Osmolickiej. Przewiduję to ok. 18.20. Do zobaczenia.
Jeżeli się wyrobię w domu z robotą to będę.
Janusz zabiorę obiecaną dla Ciebie paczkę kaset.
Janusz M napisał(a):Przymierzam się dołączyć na ścieżce rower. przy Osmolickiej.
Tylko nie gwarantuję w którym dokładnie miejscu wyjedziemy z lasu na ścieżkę - czy zaraz na początku, czy w połowie, czy bliżej skrzyżowania z Cienistą - więc godzina pojawienia się na ścieżce może być różna. W razie czego mój numer telefonu znasz Smile
Ranyy może zdążę wreszcie
Będę :-> .
Raczej będę.
OK DAmian wiem czego oczekiwać i gdzie Was szukać, myślę że się uda. Norbi to nic pilego,może się zdarzyć że się jednak rozminiemy, poczekajmy.
będę Smile
Stron: 1 2 3 4