Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dzień dobry, cześć i czołem :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Smile
No hejka ;-)
Witaj. Właściwie to możemy zapytać skąd się wzięłaś :-P
Właściwie to my nic nie wiemy , może to być eksperyment czy potrafię się zarejestrować na forum….., ja tam nie jestem pewien czy ten ktoś o Nicku „Eliza” chce dołączyć rzeczywiście do forumowiczów ……. Także tak , w tym momencie tyle :!: :roll:
A ja witam jak zwykle bardzo serdecznie ;-)
Witaj !
Witam jeszcze raz i dziękuję za miłe przyjęcie Smile
Już mówię coś więcej o sobie. Jestem z Lublina, konkretnie Czuby, a więc mały ukłon w stronę Mraugorzaty Smile Uwielbiam wyprawy rowerowe, więc jak przypadkiem trafiłam na tą stronę nie mogłam się powstrzymać i tak oto jestem Smile
Liczę na wiele wspólnych wypraw i poznanie z Wami nieznanych mi szlaków Smile
Hejka
Czubów to ci u nas dostatek ;-)

A szlaki to wedle życzenia asfalt, szuter, piach, miedza, orna ziemia etc. Do wyboru do koloru.
Witaj i przybywaj na ustawki :-) Pierwsza okazja już jutro, następna w niedzielę, w poniedziałek i wtorek też pewnie coś będzie, w środę babską ustawkę zrobi pewnie Mraugorzata, w czwartek znowu coś będzie, w piątek Masa Krytyczna, w sobotę do wyboru Włóczęga Północy lub terenowo do Krzczonowa i tak aż do końca roku :-)
Eliza napisał(a):Witam jeszcze raz i dziękuję za miłe przyjęcie Smile
Już mówię coś więcej o sobie. Jestem z Lublina, konkretnie Czuby, a więc mały ukłon w stronę Mraugorzaty Smile Uwielbiam wyprawy rowerowe, więc jak przypadkiem trafiłam na tą stronę nie mogłam się powstrzymać i tak oto jestem Smile
Liczę na wiele wspólnych wypraw i poznanie z Wami nieznanych mi szlaków Smile

Teraz to tak, teraz rozumiem , poprawiam sie i witam bardzo serdecznie i do zobaczenia na ustawce.
Stron: 1 2