Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerem po Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Niektorzy mówią, że asfalcikiem to samochodzikiem. :-D Ja jednak po Lublinie jeżdżę obowiązkowo rowerem. To jeden z moich stałych przejazdów. :-P
https://www.youtube.com/watch?v=42YLekR ... e=youtu.be
Dobry materiał dla uczących się jeździć po mieście. Chociaż ja jeżdżę jednak nieco dalej od prawej krawędzi.
A na Kalinowszczyźnie to wymijałbym z lewej, z prawej jak widać to jest niebezpieczne, bo trzęsie strasznie.

"Wąska kierownica gwarancją sukcesu w mieście" :mrgreen:
qavtan napisał(a):Dobry materiał dla uczących się jeździć po mieście. Chociaż ja jeżdżę jednak nieco dalej od prawej krawędzi.
A na Kalinowszczyźnie to wymijałbym z lewej, z prawej jak widać to jest niebezpieczne, bo trzęsie strasznie.

"Wąska kierownica gwarancją sukcesu w mieście" :mrgreen:
Wiedziałem, że ktoś kto dużo jeździ po mieście zwróci na to uwagę :-D . Miałem nawet o tym napisać. Tak naprawdę jechałem trochę dalej od prawej krawędzi. Wrażenie bliskości stwarza kamera którą trzymałem w prawej ręce opartej na skraju kierownicy. A mam szeroką kierownicę. :-P
Co do Kalinowszczyzny jak najbardziej.
qavtan napisał(a):Chociaż ja jeżdżę jednak nieco dalej od prawej krawędzi.
I to sporo dalej tak 1 m od krawężnika :mrgreen: Bliżej jest niebezpiecznie ( piasek, studzienki burzowe itd. )
qavtan napisał(a):ja jeżdżę jednak nieco dalej od prawej krawędzi.
Tak, od razu zwróciłem uwagę, że jakoś tak za bardzo z prawej Smile Ale może faktycznie kamera zamontowana z boku kierownicy przekłamuje Wink
qavtan napisał(a):"Wąska kierownica gwarancją sukcesu w mieście" :mrgreen:
:!:
Jurek coraz bardziej prowokuje mnie do nagrania podobnego filmu, w nieco bardziej hardkorowej wersji Wink Ale to nie byłoby chyba zbyt wychowawcze i znowu co niektórzy by się mogli oburzyć Smile
Nie, no ja nie mogę taki filmów oglądać, normalnie czuję jakbym był w pracy ;-) w dodatku to moje zaklęte rewiry :lol:

Sorry, za OT
widziałem Cię Jurku dziś przed 7 rano na trasie w drugą stronę, a dokładnie na skrzyżowaniu Podzamcze - Unicka - Walecznych (chyba, że to nie Ty byłeś) :-)

maYkel

KermitOZ napisał(a):Jurek coraz bardziej prowokuje mnie do nagrania podobnego filmu, w nieco bardziej hardkorowej wersji Wink Ale to nie byłoby chyba zbyt wychowawcze i znowu co niektórzy by się mogli oburzyć Smile

Ale hardkorowo! Życie na krawędzi... Jak dorosnę chcę być taki jak ty.


:-P
maYkel napisał(a):Ale hardkorowo! Życie na krawędzi... Jak dorosnę chcę być taki jak ty.
To Ty nie zaczaiłeś czy ja? Bo nie za bardzo wiem o co chodzi.
marecky napisał(a):widziałem Cię Jurku dziś przed 7 rano na trasie w drugą stronę, a dokładnie na skrzyżowaniu Podzamcze - Unicka - Walecznych (chyba, że to nie Ty byłeś) :-)
Tym razem to nie ja :-D
Stron: 1 2 3 4 5