Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01.06.2014 dodz.9:00, LKJ (only highway) ODWOŁANA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na spokojną przejażdżkę. Tylko i wyłącznie asfalcik około 180 km :-)
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=tqdyxeoyxlzbutav
Mario Ty to masz zdrowie - w sobotę "włóczęga" 200km a w niedzielę 180 :!: Obawiam się, że niedzielę przeleżę przy piweczku 8-)

Teraz doczytałem, że jednak w sobotę nie jedziesz (w każdym razie nie całość) myślałem, że to była tylko jakieś chwilowe zwątpienie z tym "nie pojadę"
Yanq napisał(a):jednak w sobotę nie jedziesz (w każdym razie nie całość) myślałem, że to była tylko jakieś chwilowe zwątpienie z tym "nie pojadę"
Bardzo żałuję, że w sobotę nie będę mógł z Wami pojechać (brak czasu).
Dzisiejszy deszcz znowu rozwala mi harmonogram prac :-( Jak żyć :-?
mariobiker napisał(a):Bardzo żałuję, że w sobotę nie będę mógł z Wami pojechać (brak czasu).

Dzisiejszy deszcz znowu rozwala mi harmonogram prac Jak żyć
Sam widzisz Mariuszq,nie podgonisz prac Undecided .Ustawiaj robotę od poniedziałku ,a w sobotę jedż z nami :-> .
JuraS napisał(a):Sam widzisz Mariuszq,nie podgonisz prac .Ustawiaj robotę od poniedziałku ,a w sobotę jedż z nami .
Jureczku kolego mój sympatyczny gdybym w sobotę zamiast walczyć z dachem brykał od rana na rowerze moja Katarzynka mogłaby mnie rozstrzelać ;-)
mariobiker napisał(a):Jureczku kolego mój sympatyczny gdybym w sobotę zamiast walczyć z dachem brykał od rana na rowerze moja Katarzynka mogłaby mnie rozstrzelać
Chyba nie chcesz Mariuszq dać do zrozumienia ,że posiadasz ukrytą broń strzelecką,jeszcze z czasów II wojny światowej :?: :mrgreen:
Jechałbym
JuraS napisał(a):Chyba nie chcesz Mariuszq dać do zrozumienia ,że posiadasz ukrytą broń strzelecką,jeszcze z czasów II wojny światowej :?: :mrgreen:
- ale ma kumpla z Ciecierzyna- "KARABINKA" vel parabelkę.
Szkoda ,ze to Dzień Dziecka, a może jednak moje dziatki uznają ,że są już dorosłe- Wtedy podprowadziłbym Was do 1 skrzyżowania.
endriu68 napisał(a):Szkoda ,ze to Dzień Dziecka, a może jednak moje dziatki uznają ,że są już dorosłe- Wtedy podprowadziłbym Was do 1 skrzyżowania.
Człeniu albo jedziesz całość albo ... nie ma odprowadzania ;-)
KrzysiekP napisał(a):Człeniu
Tylko , nie człeniu- Człeniu. :evil: :evil:
Doktorku, jak dasz dotknąć swoją panienkę , to Was 20 minut odprowadzę.
I pochwałkę dam.
Stron: 1 2