Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.06.2014, godz.18.00, Spół. Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wygląda na to, że we wtorek będzie okienko pogodowe to zapraszam na szybkie kółeczko... :oops: żartowałem. Poważnie. Zapraszam na spokojne kółeczko 38 km Pliszczyn-Sobianowice-Bystrzyca-Leonów-Dys i powrót przez Choiny. Będzie malutki kawałeczek szuterku, ale przejezdny. :-D
Jeżeli ktoś wybierałby się z drugiego końca Lublina to może okazać się konieczna lampka.
Postaram się być, jak moja kostka bedzie podawać, pierwszy wyjazd od 3 tygodni Sad
zienio napisał(a):Postaram się być, jak moja kostka bedzie podawać, pierwszy wyjazd od 3 tygodni Sad
Akurat na jazdę rekreacyjną :-D Ale, żebyś sobie nie narobił kłopotów, 3 tygodnie to nie dużo.
Grzesiek Ty tu nie kombinuj bo będziesz nam ręczniki podawał w tym Krakowie zamiast latania po lasie Wolskim Tongue. Jak jutro nie będzie w końcu padało to ja się pojawię. Mam po drodze z pracy.
pozdr.
Jak czas pozwoli to jadę, prognozy nie zapowoadają deszczu ale ostatnio jak tylko wsiądę na rower to zaraz leje mam nadzieje ze tym razem będzie inaczej.
Meritok napisał(a):Jak czas pozwoli to jadę, (...)
Wiesz jak ja lubię ;-) takie wpisy?
Pogoda zapewniona więc przyjeżdżaj :-D
Będę :-)
Ja też się wpisuję, pogoda mówi, że ma być widać słońce przez chmury.
ŁukaszG napisał(a):Będę :-)
Jak to czasem trzeba wywołać. ;-) Jakby się jeszcze udało słonko to byście sobie razem wrócili :-P
Co to za miejsce ustawki??? Dawno nie jeździłem i widzę, że stare miejsca wyszły z mody ;P
Stron: 1 2 3 4 5