Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam nieśmiało ;]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka

Znalazłam to forum kilka dni temu i po krótkim zapoznaniu chyba mi się podoba. Chętnie wybrałabym się na jakąś jazdę z wami. Wydaje mi się, że dam radę, ale jakby nie wyszło to chyba mnie nie zostawicie? Tongue Przynajmniej tak wynika z tego co czytałam... Fajnie, że na forum są dziewczyny, zawsze to raźniej Smile

Pozdrawiam wszystkich, Marta
Witaj. Brawa za refleks. No na dziewczyny to nie wiem czy możesz liczyć :-D , ale na facetów na pewno ;-)
Witaj Marta :-)
Widzę, że Jurek tutaj robi jakąś prowokację ;-). Oczywiste jest, że na dziewczyny możesz liczyć i zapraszam na Tajne Babskie Ustawki, o których zostaniesz poinformowana na pewno przez Dream Team :mrgreen: .
Martta, jeszcze nikt cię nie uprzedził, więc ja to zrobię :mrgreen: . W obrębie RL, obok TBU działa świetnie zorganizowana grupa MTB (Męskie Tropienie Bab - albo jakoś tak). Tak więc na brak wrażeń tutaj na pewno nie będziesz narzekała, a kondycja i średnia osiąganych na trasie prędkości z pewnością ci podskoczą :lol:
Witaj, ja oczywiście oprócz lajtów zapraszam na jakiś maratonik Wink

mamut77 napisał(a):MTB (Męskie Tropienie Bab - albo jakoś tak)
Z tego co mi wiadomo: MTB - Męska Tajna Biba. A co do babskich ustawek to możesz się wybrać, ale i tak Was jakoś znajdziemy Tongue

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Jurek S napisał(a):na facetów na pewno ;-)

Czytałam o tym co nieco. Wolę jednak liczyć na dziewczyny niż potem gonić z jęzorem na brodzie Tongue

KermitOZ napisał(a):A co do babskich ustawek to możesz się wybrać, ale i tak Was jakoś znajdziemy Tongue
Nie tym razem chłopcze Tongue

Pozdrawiam, Marta
martta napisał(a):KermitOZ napisał/a:
A co do babskich ustawek to możesz się wybrać, ale i tak Was jakoś znajdziemy Tongue
Nie tym razem chłopcze Tongue
co prawda to prawdaWink tym razem tajne plany ściśle opracowane.. i będzie TBU bez MTB :-P
Ale fajnie się was czyta :mrgreen:
Ale myślę, że fajniej będzie w końcu razem pokręcić ;-)