Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.09 Wytyczno
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chciałbym zaproponować całodniowy wypad do PPN i Wytyczna.
Ja jadę "z obowiązku" w jedną stronę do Wytyczna ale w towarzystwie byłoby miło Smile
Gdyby ktoś był chętny to opracuję całą trasę ale poprowadzę tylko do Wytyczna niestety.
Cała trasa to 130-150 km w zależności od wariantu powrotu, większość asfalt i trochę drogi gruntowej

coś takiego wyszło:

Lublin-Wytyczo-Lublin
Może się skuszę. Trasa do to jeden z naszych standardów. Ale jeżeli bym jechał to skrócę sobie drogę powrotną przez Urszulin-Stare Załucze-Rozpłucie Pierwsze-Dąbrowa- a dalej jak pokazałeś
Nie wiem jeszcze, co będzie w sobotę, ale już mi apetytu narobiliście :mrgreen:
Po krótkiej rozmowie na dzisiejszej ustawce widzę to tak:
- start 8-9 (kwestia do dogadania) ścieżka przy Graffa
- punkt docelowy: pomnik żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza w Wytycznie
- powrót do Lublina wg pomysłu Jurka

w sprawie pożywienia (ten temat się pojawił): za pomnikiem, jakieś 400m, jest nowy przystanek ścieżki rowerowej PPN z dachem i miejscem na ognicho, w coś na ruszt można zaopatrzyć się po drodze w Urszulinie i dłuższy popas sobie zafundować.
Dla chętnych rzut okiem na torfowisko z pobliskiej wieży widokowej.
Wstępnie zgłaszam swoją (i nie tylko) chęć.
To i ja bym się dopisał, bo lajtowo będzie.... prawda :-P
Szczerze mówiąc to ja mam nadzieję, że tak, bo inaczej nie jadę :mrgreen:
Co dla kogo lajtowo, przy tym dystansie to czysta matematyka, 120-130km przy avs 20 kmph to minimum 6 godzin jazdy (czystej) + 2-3 godziny łącznie na odpoczynek i podziwianie widoków, start powiedzmy o 9 to daje powrót na godzinę 18. Czyli wg mnie do przyjęcia, jeśli założymy, że można wrócić później to można sobie pozwolić na większy lajcik.
Dystans nie jest przerażający (patrz temat 400/24) ale 4 litery nad siodełkiem trochę tę trasę poczują chociażby ze względu na stan nawierzchni.
Za to prognozy pogody zapowiadają się ok.
Trochę gadam może na wyrost bo jadę tylko do Wytyczna (1/2) ale takie trasy i te tereny nie są mi obce.
Zapraszam prezesa do tablicy bo myślę, że to on poprowadzi całą wycieczkę Wink
Tak, tak. Czaję się na ten wyjazd :-D , ale jeżeli będzie względnie dobra pogoda (pewny brak opadów)
Jurek S napisał(a):Czaję się na ten wyjazd
Czaisz się na ten wyjazd i zapisany jesteś na Pożegnanie lata. Jak to rozumieć?
Stron: 1 2 3 4