Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.06.2014r. Józefów nad Wisłą , JPII/Kraśnicka g.12:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakby ktoś nie zdążył na Jurkowego Chrząszcza to zapraszam do Józefowa nad Wisłą 130 km dobrym asfaltem mało zatłoczonymi drogami przez Wrzelowiecki Park Krajobrazowy oczywiście rekreacja bez nadmiaru popasów. Przewidywany czas 6g może z małym haczykiem.

Edyta: Pierwsza osoba, która przyjedzie dostaje bonus w postaci darmowego banana na drogę :mrgreen:
Kurczę jak bym się nie umówił wcześniej nad ten Firlej to bym jechał, no nic następnym razem Smile
Up

Następnym razem bonusa nie będzie hehe. Coś czuję, że pojedziemy we dwóch ja i mój rower :mrgreen: . Nawet bez wpisów w wątku zajeżdżam na Kraśnicką i czekam do 12:05. Tak, że tak, nie ma lipy.
Piotrek, walnij jeszcze na Stravie w Lublin topic może się ktoś skusi.
Myślałem, o tym ale mam pewne obawy, że jak wpadną panowie na cieniarkach, to ja potem będę musiał regeneracje przez tydzień robić :lol:, a tak chciałem jakieś panie może zachęcić spokojnym tempem.
Panowie jadą o 7 rano na przecierkę na Krzczonów więc raczej spoko Wink podaj po prostu, że średnia będzie np 24 i tyle w temacie.
O 7 rano to jadą piekarze i drukarze hehe znasz to? :mrgreen:
Czytałem Big Grin
Pierwszy!
Kto nie był niech żałuje :-) .Piękna pogoda, łagodny wiaterek, pachnące pola pełne truskawek, lody na rynku w Józefowie, zjazdy i podjazdy na bogatości i mógłbym tak jeszcze wyliczać w nieskończoność, ale muszę iść kosić trawę. Musimy to jeszcze kiedyś powtórzyć koniecznie :mrgreen: .
No dobrze Piotrze, trawa trawą, ale gdzie zdjęcia? Wiesz, że teraz jest tak: "Nie ma zdjęć, nie było wyjazdu" :-P
Stron: 1 2