Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 10.06.2014, godz.18.00, Biedronka Choiny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Już czwarty dzień nie pada, wypada więc zrobić przymiarkę do terenu :-D
A jak będzie to się w terenie okaże. :-?
Cały dystans to ok 32km. Powrót przez Lipniak z możliwością odjazdu w Dąbrowicy czy na skrzyżowaniu z Nałęczowską.
Może być ekstremalnie więc od razu ostrzegam ;-) , żeby nie było marudzenia :-P
Brzmi fajnie, miałem terenować się dziś ale zobaczymy
'
EDIT:

Kiszka, nie dam rady jutro. Zawszę możesz podesłać link z traską do zaliczenia dziś Smile

Pozdrawiam
Jak mi noga nie odpadnie to wpadne 50%/50% niestety.
Judaas napisał(a):Brzmi fajnie, miałem terenować się dziś ale zobaczymy
'
EDIT:

Kiszka, nie dam rady jutro. Zawszę możesz podesłać link z traską do zaliczenia dziś Smile

Pozdrawiam
Sebastianie robiłem sobie tylko poglądowo na Map Bike bez zapisywania, żeby zobaczyć jaki jest dystans tak więc jeżeli ktoś będzie jechał z zapisem to będziesz miał na przyszłość :-D
No i spokoSmile
Jurku, już myślałem, że po tym Chrząszczu schodzisz na złą (czarną) drogę :-P ale jednak wiesz co dobre :mrgreen:

postaram się zdążyć, szczególnie że mam niedaleko a i pora bardziej ludzka
To jak będzie ekstremalnie to może niech wyląduję w dziale sportowym Tongue
Jakub.P napisał(a):To jak będzie ekstremalnie to może niech wyląduję w dziale sportowym Tongue
Jakubie spokojnie, to ekstremum w innym wymiarze :-D
Achaa, jeżeli chodzi o teren to okej Smile To coś trasa podobna jak po budowie obwodnicy jeździliśmy, co Andrzeja spotkaliśmy?
Jakub.P napisał(a):Achaa, jeżeli chodzi o teren to okej Smile To coś trasa podobna jak po budowie obwodnicy jeździliśmy, co Andrzeja spotkaliśmy?
Jakubie, w tyle już miejsc jeździłem, że nie pamięta, o które Ci chodzi. Poczekaj cierpliwie, po wycieczce będzie. Jeżeli nie z traka to wyrysuję. Bo sam jeszcze nie wiem jak mi się uda przejechać :-D
Stron: 1 2 3 4