Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11 czerwca 2014 , LKJ :-D g. 18
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
mraugorzata napisał(a):
Jurek S napisał(a):BUT
Babska Ustawka Terenowa? :-D
No przecież to Ty jesteś prekursorem nowego wymiaru babskich wyjazdów :-D
Kiedyś zrobiłem Nocne BUM :-P Kto pamięta, albo zgadnie?
Mraugorzato, dzięki Tobie staliśmy się świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji ;-)
Coś tam Jurek kazał napisać :-P ale jakoś nie pamiętam jak to miało lecieć zaje.... czy coś takiego. ;-)
Od siebie, byłem drugi raz na Babskiej Ustawce i było bardzo dobrze. Wprawdzie kierowniczka cały czas próbowała mnie zerwać aż się prawie zatarłem ale jakoś mi się udało nie zgubić. Pomógł mi pewnie ten TRACK
taka środa może być każdego dnia :mrgreen:

dzięki miłe popołudnie/wieczór, szkoda że tak krótkie
teraz pasowałoby odkurzyć napęd

Jurku, pamiętam Nocne BUM i wiem co znaczy więc niech inni się pobawią w zgadywanie
marecky napisał(a):pamiętam Nocne BUM i wiem co znaczy więc niech inni się pobawią w zgadywanie

Skoro Jurek wywołał wilka z lasu to wypada zapytać:
Moniko gdzie Jesteś? :-D
To i ja się dołączę do podziękowań dla naszej dzisiejszej przewodniczki Gosi za nową kombinację trasy, pomimo znanych okolic Lublina. Liczę na więcej takich miłych podwieczorków rowerowych ;-)
marecky napisał(a):Jurku, pamiętam Nocne BUM i wiem co znaczy więc niech inni się pobawią w zgadywanie
+1 Smile
No dobra, żeby długo nie trzymać. :-D Można by to jeszcze kiedyś powtórzyć. Nocne BUM
Jurek S napisał(a):No dobra, żeby długo nie trzymać. :-D Można by to jeszcze kiedyś powtórzyć. Nocne BUM

Taaak, powtórzmy, może chociaż w nocy uda mi się zgrać z którąkolwiek ustawką... Wink
No nie, był czas na lody, a mnie nie było Cry
Stron: 1 2 3 4 5 6