Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.09, godz. 18.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
tempo tempem - nie było jakoś tam bardzo szybko. ale jazda w takich ciemnościach, na kole poprzedzającego, na nienajlepszej jakości asfalcie, to zdecydowanie nie "lajcik" - przynajmniej pod względem bezpieczeństwa.
dobrze, że tkt nic się nie stało.

to do zobaczenia na kolejnym jeżdżeniu.
Było GIT ;-) nic dodać, nic ująć :!:
Było jak najbardziej przyjemnie. Może to tępo intensywne było spowodowane brakiem miłych pań ?? W końcu z paniami zawsze by porozmawiał a nie tylko kręcił do przodu.

PozdRower
Dołączam się do grona zadowolonych, było fajnie.
A lajtowo na ustawkach to będzie... na wiosnę. :-P
Tool_Man napisał(a):Może to tępo intensywne było spowodowane brakiem miłych pań ??
Intensywnie to może pomyśl nad "tępem" to może jakaś Pani zdecyduje się na szybkie tempo. :mrgreen:
A ja wczoraj planowałam pojeździć lajtowo i plan zrealizowałam. Szkoda tylko, że nie z Wami Undecided .
Jako, że jestem w trakcie leczenia kolan - a tym bardziej, że efektów nie widać - pilnie słucham zaleceń pana lekarza i orientuje tylko na lajtową jazdę. A ustawka nie zapowiadała się na obiecaną lajtową... A jak tu nie szarżować jak wszyscy szarżują... :-(
Tak więc po kilkunastu kilometrach kręcenia z Wami spasowałam (rozsądek zwyciężył)...

Rozumiem, że Panowie lubią szybko kręcić, sama też lubię... Ale jakby nie było ustawka rekreacyjna to rekreacyjna, a nie lajtowy trening..po coś zostały wprowadzone te dwie kategorie.. Przemyślcie sprawę, bo inaczej będzie na nic...
perceive napisał(a):(...)
Ja czekałam :mrgreen: i stosowałam się do "wolniej!" :mrgreen:

Słuszna uwaga Sylwio. Tylko, że to ja byłem tym, :-P który krzyczał gdzieś z tyłów "wolniej".
I jakoś tak dziwnie jest, że jak ja jadę z przodu nikt nie krzyczy "wolniej" :-( .

Monika napisał(a):(...)

Rozumiem, że Panowie lubią szybko kręcić, sama też lubię... Ale jakby nie było ustawka rekreacyjna to rekreacyjna, a nie lajtowy trening..po coś zostały wprowadzone te dwie kategorie.. Przemyślcie sprawę, bo inaczej będzie na nic...

Moniko... obiecuję poprawę :->
To kiedy będzie ta poprawa? Moźe dziś? Smile
Karola napisał(a):Intensywnie to może pomyśl nad "tępem" to może jakaś Pani zdecyduje się na szybkie tempo. :mrgreen:

No dobra przyznaje się z pisowni języka to nigdy dobry nie byłem, w szczególności z samego rana.

Obiecuje poprawę.
Jeszcze w kwestii rekreacyjnych wyjazdów. Już wiem dlaczego mi to nie wychodzi :-D . Bo na ustawkę zjeżdżają mi się takie różne "elementy" ;-) :mrgreen: i robią zadymę. Może trzeba by na wzór nie do końca skutecznych :-P BTU zorganizować RTU :mrgreen: (Rekreacyjne Tajne Ustawki)
Stron: 1 2 3 4 5