Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: to i ja się przywitam...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I przyznam od razu, że kuszące są te Wasze "ustawki", ale im więcej wątpiących widzę na forum, sama zaczym się zastanawiać czy jestem w stanie dotrzymać Wam "kroku" Wink
Szczególnie jak czytam "Wczoraj miało być lajtowo, a było jak zwykle."
Ale może kiedyś się odważę :-D

p.s.
Przy okazji, pozdrowienia dla uczestników I Nadbużańskiego Rajdu RowerowegoSmile
Było świetnieSmile
asunday napisał(a):I przyznam od razu, że kuszące są te Wasze "ustawki"
Kuszące i wciągające! ;-)

asunday napisał(a):ale im więcej wątpiących widzę na forum, sama zaczym się zastanawiać czy jestem w stanie dotrzymać Wam "kroku" Wink
Pewnie, że jesteś! Nie marnuj czasu na zastanawianie tylko wpadnij na ustawkę a sama się o tym przekonasz :-D

asunday napisał(a):Szczególnie jak czytam "Wczoraj miało być lajtowo, a było jak zwykle."
Etam to tylko takie farmazony :-P Tak na prawdę to nigdy nie widziałem, żeby ktoś strzelił z grupy na rekreacyjnych :-) A już jak ja wrócę niebawem to wogóle będę tak zaniżał tempo, że przedszkolaki by dały radę!

I na koniec - witam serdecznie! :-P
hej AniaSmile Witamy w naszych progach ;-)
Przyjedź na ustawki, a rozwieją się Twoje wątpliwości.. na pewno pozytywnie ;-)
A na babskie ustawki zapraszałyśmy już na żywo - więc nie będę się powtarzać - tak więc do zobaczenia ;-)
No i już czuję się pozytywnie skuszona :-D
Witaj Aniu i do zobaczenia na ustawce :mrgreen:
Aga napisał(a):Witaj Aniu i do zobaczenia na ustawce :mrgreen:

pewnie, że do zobaczenia, tylko kiedy ta ustawka?.. :lol:
ciiiii ;-) O babskiej poinformuje Cię Dream Team... :mrgreen: