Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam :-)
Mam na imię Monika, 33 lata, jestem z Bychawy. Nie znalazłam jeszcze na forum nikogo z tych okolic niestety, ale może ktoś się ujawni. Jeżdżę na rowerze rekreacyjnie, nie za długie trasy (ok 30 km). Chętnie do Was dołączę i spróbuję się sprawdzić na dłuższych trasach, tylko mogę mieć problem z dojazdem do Lublina :-P.

Pozdrawiam
Witaj Moniko :-D
amoniak napisał(a):Chętnie do Was dołączę i spróbuję się sprawdzić na dłuższych trasach, tylko mogę mieć problem z dojazdem do Lublina :-P .
Z Niedrzwicy do Lublina, można i przez Bychawę ;-)
Hej, od teraz te Twoje 30km to już historia :mrgreen:
Witam serdecznie!
Cześć Monia :-) I kolejna babeczka w RL :-D
Eliza napisał(a):Cześć Monia :-) I kolejna babeczka w RL :-D
Nie tylko kolejna babeczka, ale i kolejna Monika (5-ta ?) :-P

Hmm, dojazd z Bychawy na ustawkę przy jak piszesz Twoich dystansach byłby niezłym wyzwaniem i hardcorem dla Ciebie :-D . Wypatruj takich wyjazdów gdzie na trasie mamy Bychawę lub okolice. A było już trochę takich wyjazdów. Ale na początek spróbuj trochę wydłużyć swój dystans. Na początek polecam Ci taką traskę :-D
http://ridewithgps.com/routes/5045542
No Hej Monika ;-)
Lubię jeździć w stronę Bychawy, chętnie potowarzyszę w jakiejś podróży :lol:
Dzięki za przywitanie :-)
Na początek muszę się nauczyć poruszać po tym forum :mrgreen:

Skoro jest tyle Monik, to może jakiś rajd Monikowy zorganizujemy :-P

Będę śledzić jakieś trasy przez Bychawę, albo poprostu spakuję rower w samochód i dojadę do Lublina. Mam nadzięję do szybkiego zobaczenia na trasie.
amoniak napisał(a):Dzięki za przywitanie :-)
Na początek muszę się nauczyć poruszać po tym forum :mrgreen:

Skoro jest tyle Monik, to może jakiś rajd Monikowy zorganizujemy :-P

Będę śledzić jakieś trasy przez Bychawę, albo poprostu spakuję rower w samochód i dojadę do Lublina. Mam nadzięję do szybkiego zobaczenia na trasie.
Dla pierwszego pomysłu duży +
i dla drugiego nie mniejszy + :mrgreen:
Ten drugi pomysł kiedyś z powodzeniem stosował kolega z Łęcznej.
Grzenio wita Smile