Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.06.2014, LKJ, godz. 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pogoda chyba dopisuje, a tu cisza w temacie :-)
Jadę na spokojne kółeczko po okolicznych dróżkach - trasa wymyślana na bieżąco, wyjdzie tego pewnie ze 30-40km. Nawierzchnia - również wyjdzie w praniu - może będą to asfalty, a może będą też jakieś drogi gruntowe - niczego nie obiecuję :-)
Jak ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam.

radzik

Damianku, chyba nie kupiłeś rano nowego Teletygodnia, o 18.00 jest Portugalia- Niemcy Idea
radzik napisał(a):Damianku, chyba nie kupiłeś rano nowego Teletygodnia, o 18.00 jest Portugalia- Niemcy

radzik, albo snujemy albo realizujemy... ;P Jak wszystko zagra to będę na kręcenie Wink
radzik napisał(a):Damianku, chyba nie kupiłeś rano nowego Teletygodnia, o 18.00 jest Portugalia- Niemcy
Właśnie :!:
Damianq, badź Kolega, przełóż dzisiejszą ustawkę, na jutro, a dziś, nie wiem, np. dookoła zalewu + ścieżka 2,5 raza, w te i w tamtą :?:

Niemcy - Portugalia, to nie Francja - Honduras Idea
radzik napisał(a):Damianku, chyba nie kupiłeś rano nowego Teletygodnia, o 18.00 jest Portugalia- Niemcy Idea
Ano nie kupiłem, bo telewizji praktycznie nie oglądam :-)

Bart napisał(a):Damianq, badź Kolega, przełóż dzisiejszą ustawkę, na jutro,
Bart - aktualnie nie widzę problemu, żeby pojechać i dziś i jutro i pojutrze :-)

radzik

Damianek to jest jednak cfana i przebiegła bestia Arrow wie, że faceci będą oglądać mecz i ma nadzieję, że przyjadą same dziewczynki :!:

nice try! :mrgreen:
Patrzę sobie jak wyglądają składy obu reprezentacji i... w zasadzie nie ma na co popatrzeć :-D Albo jakieś Ozile i Schweinsteigery, albo lalusiowate Krystynki.

Zatem jak mnie nie zarzucą papierami w pracy to będę :-D
Damian - nie słuchaj Januszów, ustawki nie przekładaj. Ewentualnie drugą zrób jutro :-)
My będziemy, do zobaczenia!
mraugorzata napisał(a):Patrzę sobie jak wyglądają składy obu reprezentacji i... w zasadzie nie ma na co popatrzeć :-D Albo jakieś Ozile i Schweinsteigery, albo lalusiowate Krystynki.

Zatem jak mnie nie zarzucą papierami w pracy to będę :-D

W całej tej treści +1 ;-)
Stron: 1 2 3