Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.06.2014,g.11,00 Łukoil JPII.Bardzo szosowy Kazik 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tak jak w temacie,pielgrzymkowym tempem do Kazimierza ;-) .Mapka póżniej ,może Damianek lub Mariuszek coś tu wyrysują :-> .
JuraS napisał(a):Mapka póżniej ,może Damianek lub Mariuszek coś tu wyrysują :-> .
Wyrysować mogę :-) Ale 29.06 to raczej pojadę do Lubartowa :-)
damian.s napisał(a):Wyrysować mogę Ale 29.06 to raczej pojadę do Lubartowa
A to sobie jedż :-P ,ale mapkę wyrysuj :mrgreen: .
Takie coś wyrysowałem: http://ridewithgps.com/routes/5059965
Bardzo ładna,kręta i pagórkowata traska :-> .W Nałęczowie przewidziana przerwa ,tak ze 45 min. w Parku Zdrojowym :-D .W Kazimierzu mamy ze trzy godziny na powitanie lata na nadwiślańskich bulwarach,wizytę u szamanek na rynku ,może jakieś pierogi ,lody lub gofry :mrgreen: , w oczekiwaniu na kolegów jadących z Konewki i Jelenia ;-) .Zakładam ich przyjazd około 16,00,ale zobaczymy co na to powie Mario :-> .
JuraS napisał(a):Zakładam ich przyjazd około 16,00,ale zobaczymy co na to powie Mario .
Oj chyba nie damy rade na g. 16 dotrzeć do Kazika. Kazik jest na prawie 300 km, przy średniej około 20 km/h mielibyśmy tylko godzinę na przerwy.
A ja myślałem że wpadniecie do Kozienic na wybory Miss Polski
mariobiker napisał(a):Oj chyba nie damy rade na g. 16
W takim razie zmienię godzinę wyjazdu na 11,00 abyśmy nie musieli zbyt długo czekać :-> .
A mnie już chyba Lubartów nie kręci, więc wstępnie deklaruję swoją obecność :mrgreen:
Ja, tak jak wcześniej deklarowałam z Marzenką swoją obecność, tak teraz ją potwierdzam i w niedzielę grzecznie stawiamy się na Lukoilu :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9