Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.06.2014, godz.10.00, Makro, Jarmark świętojański w Krupem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jak śnieg nie popada to jestem.Od dawna mam ochote na ten zamek
A czemu dopiero o 11?
No właśnie moglibyśmy pojechać troche wcześniej i posiedzieć dłużej wzameczku :mrgreen:
mariox napisał(a):A czemu dopiero o 11?
Dobre pytanie. No właśnie, przy mojej perfekcji planowałem, że wpadniemy równo z pochodem powitalnym tego jarmarku. Ale dlaczego by nie posiedzieć trochę w zameczku jak mówi Arek. :->
Uwaga zmiana godziny wyjazdu

WYJAZD GODZ. 10.00
Godzina pasuje.
Miejsce ustawki jeszcze bardziej pasuje :-)
Krótko i na temat :-D wskakuję na rower i jadę z Wami :mrgreen: Czekałbym na Was koło stadionu Avii na Żwirki i Wigury. O której Jurku planujesz tu być ?
Iron79 napisał(a):Krótko i na temat :-D wskakuję na rower i jadę z Wami :mrgreen: Czekałbym na Was koło stadionu Avii na Żwirki i Wigury. O której Jurku planujesz tu być ?
Powiem szczerze nie bardzo kojarzę w którym miejscu jest stadion, ale na 7,5km powinniśmy być o 10.25
Jurek S napisał(a):
Iron79 napisał(a):Krótko i na temat :-D wskakuję na rower i jadę z Wami :mrgreen: Czekałbym na Was koło stadionu Avii na Żwirki i Wigury. O której Jurku planujesz tu być ?
Powiem szczerze nie bardzo kojarzę w którym miejscu jest stadion, ale na 7,5km powinniśmy być o 10.25

Stadion jest po lewej właśnie na 7.5 km :mrgreen: , będę tam czekam
Zbieram się i mam nadzieję, że mnie mocno nie zatrzecie. :evil:
ArtiArt napisał(a):Zbieram się i mam nadzieję, że mnie mocno nie zatrzecie. :evil:
Ha,ha,ha :-D zawsze to samo. Będę Cię musiał pilnować ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8