Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.06.2014, godz.15.00, Choimy, "Na przywitanie Wieprza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam zamiar wyjechać na spotkanie z grupą "Wzdłuż Wieprza". Wg wszelkich wyliczeń powinniśmy się spotkać z nimi w Kozłówce. Pojedziemy cały czas szosą: Krasienin, Starościn, Kozłówka. Powrót to już pod egidą Damiana :-D
Wyjazd spod Biedronki na Choinach. Teraz Eliza już wie gdzie :-P
na 88 % pojawię się Smile
kofi napisał(a):na 88 % pojawię się Smile
Ciekawe wyliczenie. :-P Możesz zdradzić składowe tego wyniku? :-D
Jurek S napisał(a):Wyjazd spod Biedronki na Choinach. Teraz Eliza już wie gdzie :-P

A ja nie wiem :oops:
Jak zdążę to bym podjechał ale nie wiem gdzie. Jurek podaj proszę dokładny adres.
Hej Jureczq będzie nam miło,do zobaczenia ;-) .
ArtiArt napisał(a):
Jurek S napisał(a):Wyjazd spod Biedronki na Choinach. Teraz Eliza już wie gdzie :-P

A ja nie wiem :oops:
Jak zdążę to bym podjechał ale nie wiem gdzie. Jurek podaj proszę dokładny adres.
Ale wkręcasz :-D
No dobra, gdyby ktoś nie wiedział
PUNKT

JuraS napisał(a):Hej Jureczq będzie nam miło,do zobaczenia ;-) .
I ja się cieszę na spotkanie :-D
12% zawsze trzeba zostawić na nieprzewidziana pogodę itp a tak poważnie to źle mi się wcisnęło na klawiaturze Smile miało być 99 % ;]



edit



Niestety muszę odwołać swoja obecność . Nastąpiły zmiany planów towarzysko gościnnych Miłego kręcenia km
kofi napisał(a):12% zawsze trzeba zostawić na nieprzewidziana pogodę itp a tak poważnie to źle mi się wcisnęło na klawiaturze Smile miało być 99 % ;]
edit
Niestety muszę odwołać swoja obecność . Nastąpiły zmiany planów towarzysko gościnnych Miłego kręcenia km
Za dużo procentów dawałeś jak na taką okoliczność. :-P
No dobra, ciąg dalszy tematu tutaj :-D
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8653