Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, jestem na forum pierwszy raz, pozdrawiam, jestem z Radzynia, choć mieszkam w Lublinie i również prowadzę z kolegą klub rowerowy pod nazwą : ROWEROWY RADZYŃ. Smile
polihistor napisał(a):Witam, jestem na forum pierwszy raz, pozdrawiam, jestem z Radzynia, choć mieszkam w Lublinie i również prowadzę z kolegą klub rowerowy pod nazwą : ROWEROWY RADZYŃ. Smile
Witaj. Coś na ten temat wiem https://www.facebook.com/RowerowyRadzyn?fref=photo :-D
No, ale skoro mieszkasz w Lublinie to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko jeździć z Rowerowym Lublinem. :-P
I tak dla formalności. Rowerowy Lublin jest stowarzyszeniem z osobowością prawną :-D
Miło powitać :lol:
Witam ziomka z Radzynia :-)
Miło przeczytać, że ktoś jest z LRA SmileObecnie zgłębiam tereny blisko Zalewu Zemborzyckiego i studiuję mapę ścieżek rowerowych, w końcu jazda po Lublinie to nie to samo co po Radzyniu - rozpoznanie trwa dalej SmileJurku, racja racja teraz fizycznie bliżej do Lublina, jakby nie patrzeć! Pozdrawiam
Witamy Kolegę :-D
polihistor napisał(a):Obecnie zgłębiam tereny blisko Zalewu Zemborzyckiego i studiuję mapę ścieżek rowerowych, w końcu jazda po Lublinie to nie to samo co po Radzyniu
No tak w Radzyniu mapa ścieżek rowerowych jest bardzo prosta - 3,2km wzdłuż Białki oraz po kilkaset metrów wzdłuż Konstytucji 3 Maja i Międyrzeckiej :-) I chyba tyle. Wpadaj na ustawki, to momentalnie poznasz masę fajnych dróżek bliżej i dalej od zalewu :-)
Witaj, witaj ;-) .W tym roku byłem w Wohyniu już cztery razy ,oczywiście rowerem :-> .
Witam serdecznie ;-)
Grzenio wita Smile
Stron: 1 2