Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tour de France 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Zbliża się wielkimi krokami a tymczasem niezłe zawirowania w Tinkoff-Saxo , Roman Kreuziger nie pojedzie bo..... http://rowery.org/2014/06/28/roman-kreu ... de-france/

Więc kierownictwo wyznaczyło naszego Rafała Majkę, który po Giro i planach na TdP oraz Vueltę nie jest zbytnio zadowolony takim obrotem spraw
http://rowery.org/2014/06/28/rafal-majk ... de-france/
My tu gadu gadu a nikt jeszcze nie wytypował pierwszej piątki Wink
Calme napisał(a):My tu gadu gadu a nikt jeszcze nie wytypował pierwszej piątki Wink

5.Kwiatkowski Michał :->
5. CAVENDISH Mark
4. COSTA Rui Alberto
3. KITTEL Marcel
2. NIBALI Vincenzo
1. FROOME Christopher - bo ma astmę
Doomy napisał(a):5. CAVENDISH Mark
4. COSTA Rui Alberto
3. KITTEL Marcel
2. NIBALI Vincenzo
1. FROOME Christopher - bo ma astmę

A gdzie "Konduktor" ? Smile
Zapowiada się ciekawie, mam nadzieje, że Michał pokaże pazur i nie zajadą nam Rafała Majki po tym Giro, po Froomim raczej niczego nowatorskiego bym się nie spodziewał. Urwie standardowo na podjazdach patrząc cały czas na SRM, żeby mu nie wyszło więcej jak 6,5W/kg :mrgreen:
Calme napisał(a):A gdzie "Konduktor" ? Smile

Będzie leżał :mrgreen:

maYkel

Doomy napisał(a):5. CAVENDISH Mark

Skąd taki pomysł w ogóle? Najwyższe miejsce na którym kiedykolwiek skończył TdF to 130. Przeca jak każdy porządny sprinter od pierwszych pagórków okupuje towarówę.
maYkel napisał(a):Doomy napisał/a:
5. CAVENDISH Mark


Skąd taki pomysł w ogóle?
No i to samo z Kittelem.

A jak będzie wyglądała pierwsza 5 to nie wiem, nie znam się Wink Kibicuję Contadorowi i Nibalemu, jeśli w ogóle to można nazwać kibicowaniem Smile Fajnie jakby Huzar coś ugrał, na Kwiatka raczej nie stawiam, myślę, że będzie rozczarowaniem, ale to tylko takie gadanie, za mało danych. W erze dzisiejszej medycyny wszystko jest możliwe (no może nie to, że Cav będzie w 10 TdF Wink).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12