Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.07.2014, godz. 7.15, Dworzec PKP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Po wczorajszej wyprawie nabrałem smaku na tamte okolice :-D
Tym razem chciałbym zajechać w takie miejsca
[Obrazek: wawoz_w_wodnym_dole.jpg]

[Obrazek: kosciol-zulin.jpg]

[Obrazek: borowica-kosciol.jpg]

[Obrazek: olszanka_03.jpg]

Oczywiście głównym celem jest rezerwat Wodny Dół.

Wyjazd oczywiście przy dobrej pogodzie.

I jeszcze jedno. Na wyjeździe, ponieważ naszło nas na wspominki rozmawialiśmy też o trasie z Lublina do Chełma (czerwonym pieszym) Więc gdybyś Arturze jednak zaproponował i poprowadził tę trasę (widziałeś ile jest chętnych) to ja ten wyjazd przełożę
Chełm to ja już mam w myślach chyba drugi rok ;-) , połowę trasy znam dobrze, resztę musiałbym sobie przypomnieć. Ale ta niedziela odpada ..będę w Chełmie ale jadę się pościgać trochę :roll: . Trasę polecam.
ile to km mniej wiecej bedzie?
luanaa96 napisał(a):ile to km mniej wiecej bedzie?
Przepraszam, przez ostatnie 3 dni bylem z dala od netu więc nie odpowiadałem :-D
No wyjdzie tego ok 100km
O której mnie więcej przewidywany jest powrót?
Chociaż czuję, że sezon na przetwory skutecznie mnie uziemi w ten weekend :-|
mraugorzata napisał(a):O której mnie więcej przewidywany jest powrót?
Chociaż czuję, że sezon na przetwory skutecznie mnie uziemi w ten weekend :-|
Z Rejowca wystartujemy o 8.22. Dystans do pl. Bychawskiego to 92 km. Zakładając śr 16,5km/h :-D to ok 5,5 godz jazdy. Postoje, błądzenie ze 3 godz. więc powrót klaruje sie na 17. :->
ja się wstępnie piszę Smile
Jest taka zniżka: http://www.przewozyregionalne.pl/ty-i-raz-dwa-trzy
to może warto poczekać z kupnem biletów aż zbierze się cała kamanda?
Lech napisał(a):Jest taka zniżka: http://www.przewozyregionalne.pl/ty-i-raz-dwa-trzy
to może warto poczekać z kupnem biletów aż zbierze się cała kamanda?
Kiedyś z tego korzystałem. Tylko nie wiem czy ten pociąg, którym jedziemy jest REGIO? (Dęblin - Chełm) Chociaż jeżeli REGIO oznacza Przewozy Regionalne to tak.
Wybieram się Idea
Stron: 1 2 3