Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 4.07.2014, godz. 18.00, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Około 35km (+/-5km), tempo oczywiście bardzo rekreacyjne, kierunek prawdopodobnie zachodni, na zdecydowanej większości trasy asfalt, mogą trafić się odcinki bez asfaltu, ale to na zasadzie krótkich łączników. Błota nie przewiduję ;-)
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam.
Wygląda na to, że w dzień nie pojeżdżę więc do zobaczenia.
Było wszystko, czego potrzeba do szczęścia :-) Doborowe towarzystwo, uśmiechy na twarzy, Raszyńska W DÓŁ!, zjazdy, podjazdy (ale bez przesady), niesamowicie rekreacyjne tempo i nawet jakieś postoje ;-) Wprawdzie jak zobaczyłam Renię w czerwonych sandałkach to przemknęła mi przez głowę myśl, żeby zawrócić do domu, ale na szczęście zostałam :->
Dawno się tak nie zrekreowałam :-D Proszę o więcej takich ;-)
I ja dziękuję za bardzo spontaniczną dla mnie ustawkę ;-) miło było popedałować w tak zacnym towarzystwie ;-)...
Małgoska! Nawet tak nie żartuj, ja jeszcze cienki bolek jestem ;-) a sandały też nie w formie, bo dopiero trzeci raz jeździły :mrgreen:
Dzięki za mocno rekreacyjną ustawkę :-) Po całym tygodniu ostrej tyrki, bardzo mi się przydał taki lajcik ;-) Można było na spokojnie cieszyć oko pięknymi widokami i chłonąć zapach lata :-)
Dzięki wszystkim za wspólne popołudniowe kręcenie :-) Co by się nie rozpisywać, to wstawię kilka zdjęć https://picasaweb.google.com/1154095298 ... iZOZj9eDag i idę się dalej rekreacjować :-)
Miło, sympatycznie, urocze dziewczyny, fajna atmosfera wieczornego kręcenia. Podziękowania dla Wszystkich.
Janusz M napisał(a):Miło, sympatycznie, urocze dziewczyny,
A to cwaniaczki 8-) ,wyczaili okazję ,gdy prawdziwi kibice na meczu :roll: .
To i ja jeszcze napiszę,że było super :-). Super spędzony piąteczek w miłym towarzystwie,tego trzeba było tak jak moje lewe skrzydło dodało,po tygodniu pracy :-P .
JuraS napisał(a):wyczaili okazję ,gdy prawdziwi kibice na meczu .
Jureczku niektóre prawdziwe kibicki darowały sobie jeden mecz i wybrały kręcenie :mrgreen:
Całe szczęście, że w niedzielę nie ma żadnego meczyka ;-)
Stron: 1 2