Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.07.2014, 15:30, Stary Most na Kalinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam i zapraszam na ustawkę w najbliższy wtorek. Kierunek południowo-wschodni: TRASA

Mile widziany będzie Rowerowy Świdnik, jako że trasa prowadzi przez ul. Niepodległości, więc moglibyśmy ustawić się pod fontanną.

Profil trasy po wspomnainej gminie głównie terenowy, powrót natomiast od Piask asfaltową serwisówką wzdłuż DK 17/19.

Powrót szacuję 20:00-20:30. Jeszcze będzie w miarę jasno, ale proponuję mieć ze sobą oświetlenie.

Ewentualnie słucham sugestii co do wyrysowanej trasy.
Piiotr napisał(a):Mile widziany będzie Rowerowy Świdnik

..też bym pojechał, ale nie wszyscy mają "wakacje" Cry i taka godzina jest nierealna , reszta chłopaków podobnie
Iron79 napisał(a):nie znam takiej organizacji , chyba , że to tak ogólnie :-D
Tak ogólnie :-D

Okej, się rozumie, do jeszcze następnego razu
O kurczę, ale ambitna trasa jak na tę porę. Ale dobrze, jadę :-D
Podoba mi się, deklaruję chęci, jeśli nic nie przeszkodzi JADĘ.
Dzień dobry, pierwsza wycieczka z rowerowym w tym roku (wiem, wstyd ;p ), być może skombinuję jeszcze jedną osobę. Do zobaczenia Smile
mocno chciałbym być ale start rzeczywiście o trochę wczesnej porze
nie wiem czy dam radę wyjść o 15:00 z pracy
nie da rady wystartować z godzinkę później?Smile więcej ludzi by miało szansę dołączyć
mirqxx napisał(a):mocno chciałbym być ale start rzeczywiście o trochę wczesnej porze
nie wiem czy dam radę wyjść o 15:00 z pracy
nie da rady wystartować z godzinkę później?Smile więcej ludzi by miało szansę dołączyć
Mirek, ale wtedy zrobi się sportowa ustawka. Gdyby to była szosa to dałoby radę, ale tam będzie dużo mocnego terenu.
nie mówię o zwiększeniu tempa tylko przesunięciu o godzinę Smile damy radę wrócić drogą techniczną nawet jak będzie lekko ciemnawo Tongue
mirqxx napisał(a):nie mówię o zwiększeniu tempa tylko przesunięciu o godzinę Smile damy radę wrócić drogą techniczną nawet jak będzie lekko ciemnawo Tongue
Mirek, to jest 80 km do przejechania w zmiennym terenie. Średnia to max 18,5km/h, to prawie 4,5 godz, jazdy. A gdzie czas na jakieś przerwy i postoje?
Stron: 1 2