Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 8.07.2014, godz. 18.00, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wprawdzie już jedna ustawka na ten dzień jest, ale godzina 15.30 jest dla mnie zaporowa, więc zamierzam ruszyć się trochę później. Jeśli chodzi o trasę, to żadnych rewelacji nie będzie, same znane i zjeżdżone dróżki, prawdopodobnie asfalt, ale jakieś drogi gruntowe też się mogą trafić - może uda się tak wycyrklować, żeby faktycznie na te lody przed zamknięciem lodziarni zajechać - ale nie obiecuję :-) Około 30-35km, tempo bardzo lajtowe, pewnie coś takiego jak było w piątek.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam :-)

Aha, jakby kogoś to interesowało, to mecz jutro jest o godz. 22.00 :-P Ale to dla mnie trochę zbyt późna godzina, pewnie będę już spał :-P

Edit.
W pierwszej wersji pomyliłem się z miejscem startu - startujemy z Łukoila na JPII
o ile trafię na miejsce spotkania to jadę Smile
Cytat:o ile trafię na miejsce spotkania to jadę Smile
Żeby nie było wątpliwości, to jest TO MIEJSCE, przy kompresorze do pompowania kół.
damian.s napisał(a):Aha, jakby kogoś to interesowało, to mecz jutro jest o godz. 22.00 :-P
A nieprawda Damianku mój drogi :-D bo dzisiaj tez jest meczyk o 22.00 :-P
Niemcy z Brazylia grają :-) Ale do tego czasu to już chyba wrócicie.
Eliza napisał(a):A nieprawda Damianku mój drogi :-D bo dzisiaj tez jest meczyk o 22.00 :-P
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :-) Ja napisałem to wczoraj, a wczoraj "jutro" to jest właśnie "dzisiaj" :-P
Jak kupie talk, nasmaruje gumy, naloze i nie pekna na dojezdzie, to pojade z Toba.
damian.s napisał(a):Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Nie czytanie ze zrozumieniem, tylko czytanie dat wpisu :-P ;-)
Pozdrawiam i życzę udanego wypadu :-D
Z ŻALEM NIESTETY muszę wziąć urlop wypoczynkowy na około 7 dni od rowerzyka z powodu ukąszenia przez nie znany obiekt :-( . Zostało zalecone przez lekarza leżakowanie. Buuuuuu
damian.s napisał(a):Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Uuuu,Damianq,jak można, w ten sposób do kobiety :roll: Ewentualnie do mnie to tak ,to się zgodzę :-> .
damian.s napisał(a):W pierwszej wersji pomyliłem się z miejscem startu - startujemy z Łukoila na JPII
Oj tam, pomyliłeś się zmieniając je na Lukoil, wcześniej był pewnie LKJ i to było o wiele lepsze miejsce ;-)
Jak zdążę, to przyjadę
Stron: 1 2 3