Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12-07-2014 g17 troche szosy troche szutru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam no i wydłużamy poprzednią trasę
Tutaj propozycja
63km lajtowo średnia 18km/h (przynajmniej takie plany)
Start jak zawsze most na Bystrzycy w Prawiednikach

I od razu zapowiada że jeśli będzie deszczowo lub zimno ogólnie warunki nie sprzyjające jeździe rekreacyjnej Ustawka się nie odbędzie (a przynajmniej mnie nie będzie) a to dlatego że drugi tydzień staram się wyleczyć z przeziębienia.

Pozdrawiam Makary
A może tym razem dam radę się załapać :-D
bartekowy napisał(a):A może tym razem dam radę się załapać
Zapraszam
mam imprezę dziecięcą ale do 17:00 raczej będę wolny
wstępnie się piszę Smile
mirqxx widzę że spodobała Ci się trasa na południe Smile
Oczywiście zapraszam
Bardzo mi przykro ale dziś będę musiał zrezygnować z ustawki ze względu na pogodę, niestety ni mogę sobie pozwolić na przemoczenie bo już dwa tygodnie staram się wyleczyć.
Oczywiście zainteresowanym polecam tą trasę no może z pominieciem wąwozu w Pawłowie aczkolwiek jak ktoś lubi ekstremalną jazdę to czemu nie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższej ustawce
makary napisał(a):Bardzo mi przykro ale dziś będę musiał zrezygnować z ustawki ze względu na pogodę, niestety ni mogę sobie pozwolić na przemoczenie bo już dwa tygodnie staram się wyleczyć.
Oczywiście zainteresowanym polecam tą trasę no może z pominieciem wąwozu w Pawłowie aczkolwiek jak ktoś lubi ekstremalną jazdę to czemu nie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższej ustawce
Wymiękłeś :-P Nam dzisiaj nie straszna była pogoda. :-D
Ehhh
Cytat:Wymiękłeś :-P Nam dzisiaj nie straszna była pogoda. :-D
tak mnie brać pod włos Smile
Zdrowie ważniejsze
Tp kiedy planujesz nastepny raz? :mrgreen:
no właśnie kiedy
ten weekend mam zajęty ale może czwartek ? jeszcze to przemysle i naskrobie jakąś trasę na kakretną datę Tongue
Stron: 1 2