Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 13.07.2014, godz. 15.00, Lukoil
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ponieważ nie dam rady na cały dzień to proponuję takie aktywne ;-) popołudnie.
http://ridewithgps.com/routes/5289321
Przy okazji chcę sprawdzić jeden odcinek Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę czy będzie gdzie zatrzymać się na krótki postój.
Praktycznie cały czas szosa z dwoma odcinkami: jeden na pewno szutrowy (ok 2km) i drugi nie znany mi. Na początku będzie jakiś paraasfalt, a później zobaczymy. :-D Ale raczej coś utwardzonego. Widzę, że już zmieniły się prognozy i na niedzielne popołudniu zapowiada się ładna pogoda.
Jurek S napisał(a):Praktycznie cały czas szosa z dwoma odcinkami: jeden na pewno szutrowy (ok 2km) i drugi nie znany mi.
Między 20 a 23 km nie ma tragedii (trasa zeszłorocznej pielgrzymki) natomiast odcinek 33 - 35 km to polna droga mizernej jakości Undecided
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Praktycznie cały czas szosa z dwoma odcinkami: jeden na pewno szutrowy (ok 2km) i drugi nie znany mi.
Między 20 a 23 km nie ma tragedii (trasa zeszłorocznej pielgrzymki) natomiast odcinek 33 - 35 km to polna droga mizernej jakości Undecided
Dzięki. Tak się spodziewałem chociaż google pokazuje na początku jakiś utwardzony kawałek. Mógłbym dojechać do Niedrzwicy ale nie chce mi się ok 3 km cisnąć międzystanową :-P
Powiedz jakie tępo będzie na wyjeździe, chętnie wyjadę razem z wami i odłączę się obok domu (będziemy jechać obok mojego domu i po drodze na której stawiałem pierwsze rowerowe kroki) :-D
Jutrzejszy wyjazd może nie wypalić bo organizator unika brzydkiej pogody, a nie zapowiada się to dobrze więc spróbuję się tu podłączyć. Smile
Dla jasności, start ze stacji? :->

radzik

tępo będzie dyktować tępomat, pewnie trudno w tej chwili określić
Znając Jurka będzie ostro ;P.
Więc jemy porządne śniadanie i w drogę! :-D
bartekowy napisał(a):Powiedz jakie tępo będzie na wyjeździe, chętnie wyjadę razem z wami i odłączę się obok domu (będziemy jechać obok mojego domu i po drodze na której stawiałem pierwsze rowerowe kroki) :-D
Jutrzejszy wyjazd może nie wypalić bo organizator unika brzydkiej pogody, a nie zapowiada się to dobrze więc spróbuję się tu podłączyć. Smile
Dla jasności, start ze stacji? :->
Tak Bartku start ze stacji. Myślę, że jazda nie będzie nam szła tępo ;-) a raczej tempo będzie żwawe. :-P Ale dasz radę. Tak myślałem, że się podłączysz bo to ustawka ze względu na przebieg trasy idealna dla Ciebie. :-D
Jurek S napisał(a):Tak myślałem, że się podłączysz bo to ustawka ze względu na przebieg trasy idealna dla Ciebie.
Nie widzę problemu żeby pojechać całą trasę, ale co poradzić jak ktoś się urodził leniem :mrgreen:
Nie mam jeszcze oświetlenia w rowerze, a musiał bym wrócić z Lublina po ciemku :oops:
bartekowy napisał(a):
Jurek S napisał(a):Tak myślałem, że się podłączysz bo to ustawka ze względu na przebieg trasy idealna dla Ciebie.
Nie widzę problemu żeby pojechać całą trasę, ale co poradzić jak ktoś się urodził leniem :mrgreen:
Nie mam jeszcze oświetlenia w rowerze, a musiał bym wrócić z Lublina po ciemku :oops:
Bardzo uczciwie i rozsądnie :-P
Stron: 1 2 3