Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26-27.07 Mazovia 24h Wieliszew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Masakra. Dobrze, że nogi się jeszcze d.... trzymają ;P Gratulacje i ogromne brawa!
Zdzisław napisał(a):Lżejszy kolarz to szybszy kolarz,także jakbyś jeszcze te 8 zrzucił to pobił byłbyś rekord.

Panie, a z czego tu urwać te 8kg?
Chyba, że opcja sprzęt full carbo i jazda na waleta.

[Obrazek: 538821_277014102410870_1795942865_n.jpg?...e=544CB1AA]
Marasko napisał(a):Warto było?
Tak, miejsce dobre, będzie co wspominać. Poza tym było warto to zrobić, żeby wiedzieć, żeby już nigdy tego nie robić, jazda na wyniszczenie, bardzo niezdrowa, mam z tyłka jesień średniowiecza.

Danielw78 napisał(a):Koksie nieźle Cię wycieniowało z wagi :mrgreen:
Dziś rano 56,9 Smile

darist napisał(a):I nie marudź (ból siedziska) bo dłuższe maratony w tym roku przed Tobą :-D
Po szosie to bułka z masłem, teren sieje o wiele większe spustoszenie Big Grin

PrażonyRabarbar napisał(a):Chyba, że opcja sprzęt full carbo i jazda na waleta.
Sprzęt miałem 13kg, pożyczonego 29era, z praktycznie niedziałającym amorem i niestety na Shimano. Po 24h mogę śmiało powiedzieć: zestaw manetki Shimano XT i przerzutka tylna Shimano XT nie umywa się w ogóle do Srama, a żadna 26" nie umywa się do ciężkiego 29era, nie ta liga.

Dzięki wszystkim za gratulacje Smile Jestem zadowolony, ale nie zamierzam nigdy tego powtarzać, tak długa jazda w terenie to zbyt wyniszczająca sprawa. Wkrótce napiszę jakąś relację na bloga Smile
PrażonyRabarbar,znam Grzegorza i wiem,że nie ma z czego już zrzucić tych 8 kg,ale jestem pełen podziwu dla niego,że poddał się tak ciężkiej próbie udowodnienia sobie że też ma charakter walczyć z najlepszymi.
Grzegorz,gratuluję Tobie za odwagę i wytrzymałość.
Jeśli nie możecie usnąć to zapraszam do relacji z maratonu Smile

http://grzegorzmazur.pl/2014-07-26-27-mazovia-24h/
Czytam po łebkach ,bo za długie :-> .Twardy jesteś Grzesiu,psycho masz mocne i wynik jest :-D .Gratulacje ;-) .
http://www.youtube.com/watch?v=XVwPntsRSyE
Jeszcze raz gratulacje. Dla mnie to wielki wynik!!! Brawo!
P.S.
Morał taki, że d..ę trzeba szanować bo ma się tylko jedną ;P
Prezesie, gratuluje wyniku. Są wyniki, jest dobrze ;-)
Stron: 1 2