Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny JuraS-a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jurku, zdrówka i wszelkiej pomyślności w życiu osobisty, rodzinnym i zawodowym.
I nade wszystko dłuuuugiego (w czasie i odległości :-P ) jeżdżenia z nami tutaj wszystkimi i dużo radości z tej naszej wspólnej pasji życiowej. :-D

radzik

Wszystkiego najlepszego Juras, by zawsze otaczał Ciebie ten wianuszek dziewczyn :roll: (no i zdradziłbyś mi sekret jak to się robi! ale na priv, by nikt inny nie skorzystał)

Jak już wrócicie, to m%że byśmy się jak%ś sp%tkali, b% ze względu na Pielgrzymkę %d tyg%dnia mam przerwę :roll:
Jurku fajne miejsca i super towarzystwo wybrałeś Sobie na świętowanie :-D
Najlepszego :-D
I miej na uwadze pr%śbę radzika :mrgreen: % :mrgreen:
Jako jeden z Twoich aniołków Nasz Charlie ;-) , jeszcze raz życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Niech zdrowie Ci służy jak najdłużej, cobyś mógł realizować swoje pasje. Spełnienia prawie wszystkich marzeń, bo przyjemności trzeba sobie dawkować :lol: i w ogólę cieszę się, że jesteś :-) NAJLEPSZEGO :!:
Tysiące buziaków.
Wszystkiego najlepszego Jureczku :-D
Wszystkiego dobrego Juras :-o
Jak ty dajesz Jurku ogarnąć te wszystkie kobiety :?: :mrgreen: Mam nadzieję , że dla Pani Juras-owej zostaje ci trochę energii :-D . Zdrówka życzę !
My Papużki również dołączamy się do życzeń.
Życzymy Ci : Tysiące kilometrów na liczniku,
Wiatru zawsze w plecy,
Łatwych podjazdów i długich zjazdów,
Aby żona nie krzyczała i
na rower puścić chciała :mrgreen: .
No i na koniec oczywiście duuużo Buziaków :-P
Tak, tak nasz Charlie :mrgreen: Jeszcze raz wszystkiego NAJ :-D
Jurku, wszystkiego co najlepsze! Przede wszystkim dużo zdrówka, sił i wytrwałości. Oby uśmiech zawsze był na Twojej twarzy oraz oby otaczający Cię ludzie byli przyjaźni i pomocni. Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy, a problemy szybko się rozwiązują ;-)

100 lat :-)
Stron: 1 2