Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.07.2014, godz.10.00, Wojciechowska/Kraśnicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Z terenem muszę się jeszcze wstrzymać więc taką pętelkę sobie wymyśliłem
http://ridewithgps.com/routes/5422413
Zawsze chciałem zjeść lody w Chodlu, a nigdy nie miałem czasu. :->
Będzie jeden króciutki terenik, ale dobrze przejezdny.
Dystans jak widzicie średni więc do 17 spokojnie wrócimy. Zapraszam.
Jak dla mnie to zbyt wczesna godzina,ale i okazja bo mam być po południu w Borzechowie,tylko na przeszkodzie stoi moja ubezpieczeniowa rehabilitacja,która został przyśpieszona po kolizji z psem w Sudetach.
Być może,że pomacham Wam jak będziecie przejeżdżać przez Borzechów albo w innej okolicy.
Przy sobocie pokręcić rzecz obowiązkowa :!:
Co prawda niedawno byłem w Chodlu tak ze trzy dni temu ale LODY brzmią wielce obiecująco :mrgreen: Jest jedno fajne miejsce bardzo blisko -mam nadzieję że dacie się wyciągnąć - ruiny kościoła z XVIII wieku na wyspie No ale wszystko zależy od kierownika ;-)
Tak bardzo mam ochotę na rower, dawno nie jeździłem, ale to zależy od rodziców więc 50/50 będę ;-)
Arkoni napisał(a):Co prawda niedawno byłem w Chodlu tak ze trzy dni temu ale LODY brzmią wielce obiecująco :mrgreen: Jest jedno fajne miejsce bardzo blisko -mam nadzieję że dacie się wyciągnąć - ruiny kościoła z XVIII wieku na wyspie No ale wszystko zależy od kierownika ;-)
Kierownik na takie okazje tylko czeka :-P
W takim razie do miłego Maruderów :-D zachęcam - fajne miejsce i mało znane a jest pod nosem z klimatem i historią Warto zobaczyć przecież to tak niedaleko Smile
Będę mtb jednak, może dam radę Tongue
Ja też
Marcin ok 9 Stokrotka Smile
Stron: 1 2 3