Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.07.2014, godz. 16.30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
W niedzielne popołudnie, jeśli nie będzie padać, wybieram się na jakieś lajtowe kółeczko. Trasa jeszcze niesprecyzowana, coś się wymyśli - może w kierunku południowym, a może dla odmiany północnym - zobaczymy. Nawierzchnia - w sumie mam chęć na jakieś polne dróżki, ale po tych opadach chyba raczej będzie asfalt, aczkolwiek nie mogę wykluczyć, że nie trafi się jakiś teren. Dystans - myślę że wyjdzie z 50km, może nieco więcej, może nieco mniej. Powrót za dnia, ale lampki na wszelki wypadek warto zabrać, zwłaszcza, że nie wiem jeszcze od której strony wjedziemy do Lublina.

Aha - ważna informacja - być może godzina wyjazdu będzie przesunięta na 17:00, ale to będę wiedział dopiero w niedzielę około 13-14. Osobiście wolałbym wyjechać wcześniej, ale do obiadu jestem poza Lublinem, mam nadzieję, że na 16.30 się wyrobię. Także jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem, to niech przed wyjazdem zerknie na forum, czy nie zmieniła się godzina wyjazdu, ewentualnie zaczeka sobie pod LKJ.
Na taki poobiednik to ja się piszę :-D
Jak po kawalerskim kumpla bede zdolny wsiąść na rower to wpadam Big Grin
jeśli ustawka będzie o 17 to chętnie pojadę.
Czy dziewczyny też z Wami jeżdżą? Wystarczy najzwyklejszy rower bez gadżetów?

radzik

paulina_kinga napisał(a):Czy dziewczyny też z Wami jeżdżą? Wystarczy najzwyklejszy rower bez gadżetów?

pewnie, że tak Smile
Dzięki za odpowiedź Smile Jakie jest średnie tempo i skąd dokładnie ruszacie?
Średnia prędkość w okolicy 20km/h, jeśli będą drogi gruntowe to trochę wolniej. Ruszamy ze ścieżki rowerowej przy Bystrzycy, na wysokości stadniny Klubu Jezdzieckiego, piszę z telefonu i nie mam możliwości wrzucenia mapki lub zdjęcia, ale zapewne ktoś uczynny to zrobi :-)
Brakuje mi tu opcji 'Lubię to' Tongue Na pewno w najbliższym czasie się wybiorę, jeśli nie w niedzielę, to w następnym tygodniu już na 100% Smile
W czwartek jadąc do Koniecpola w deszczu i pod wiatr powiedziałam sobie, że co najmniej tydzień bez roweru :!:
I po co się oszukiwać :-P
Najprawdopodobniej będę :-D
P.S.
paulino_kingo przeczytaj regulamin naszego forum a na pewno ułatwi Ci to poruszanie po tym miejscu no i zapraszamy :-)
Stron: 1 2 3 4 5