Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Improwizowany wyjazd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A może ma ktoś ochotę wybrać się na przejażdżkę dzisiaj koło godz. 14-15? Big Grin Najchętniej jakieś 40 kilometrów, ale musi być ktoś z dobrą orientacją w terenie Wink
Hej lecimy z arkiem na jakis las, ogólnie przede wszystkim teren. Pewnie wpadniemy na jakąś małą trase ęduro Smile stary gaj poskakać mały trening skila.
Startujemy jakos 15- 15.30 koło lukoila na JPII. Jeżeli chcesz dasz radę smigac z nami w terenie zapraszamy.
paulina_kinga napisał(a):ale musi być ktoś z dobrą orientacją w terenie Wink

No to ja odpadam, nawet czasami w sadku u siebie się gubię (i nie pamiętam gdzie grabki położyłem, ehhh jak żyć?), poza tym od 14:00 TdF lektura obowiązkowa dziś jazda indywidualna na czas.

Edit:

No, ale, tak, że tego już mnie ktoś ubiegł z odpowiedzią miłego kręcenia z chłopakami :mrgreen: .
Możecie mnie oświecić, dlaczego jeśli chce wysłać wiadomość prywatną, to ląduje ona w 'do wysłania'? ;/
tzn. że adresat jej jeszcze nie przeczytał, jak przeczyta to będzie wysłana.
Ja się chętnie gdzieś przejadę po południu np. ok. 16 (może być później). Miejsce dowolne np. róg Związkowej i Spółdzielczości Pracy albo most na Kalinie Smile Ostatecznie Czuby też mogą być Wink Kierunek północny lub wschodni, np. okolice lotniska, tempo rekreacyjne Wink
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Późne popołudnie mam zajęte, dlatego ruszam teraz, ale mam nadzieję, że niedługo uda się wybrać na rower w licznym gronie Smile Miłego weekendu!